Symbian OS9 Programları Sertifikalama İşlemi (Yeni-Maxicep Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

tarkanlar

Üye
Mükemmel çalışma ... süper oldu yaa ç.ok teşekkürler

hata

Üye
emeğine sağlık arkadaşım

sakalsiz

sakalsiz

Üye
:oke:yaw kardeşim var yaaa Allah razi olsun ellerine kollarına parmak uçlarına sağlık klavyenin tuş takımı zeval görmesin ve bunlara benzer bir çok dua.... :oke::op:

moonstarsun

Üye
teşekkürler

denova

Üye
FlashLite3 programını aynen değin gibi sertifikalandırdım.Fakat telefon "gerekli uygulama erişimine izin verilmedi" diyor anlamadım.

emrekermen

Üye
gerçekten güzel paylaşım ellerine sağlık

pc_server

pc_server

Üye
emeğine sağlık kardeşim...çok işe yaradı saol !...

izzet_bjk

izzet_bjk

Üye
tesekkurler paylasimin icin!

arnova

Üye
Çok teşekkürler...Ha bu arada ,bu kadar şeyi nereden ,ne kadar araştırmayla öğreniyorsunuz,harika bir enerji KUTLARIM doğrusu....

eminsukun

Üye
saol guzel anatim insallah olur

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler...Ha bu arada ,bu kadar şeyi nereden ,ne kadar araştırmayla öğreniyorsunuz,harika bir enerji KUTLARIM doğrusu....
Teşekkürler arkadaşlar, amaç içten gelerek paylaşmak olunca işte gece oturup 2 saat bu dökümanı olusturmakla urasıyorsunzu en ince ayrıntısına kadar.

Bu arada 3-4 kisi pm den imei sini göndermisti, sertifikaları (cer dosyaları ) gönderildi hepsine ( siteye üye olamayıp sertifika isteyenler )

• Beğen
Tepkiler: tezcan4141 ve ahzel06

kocibo

Üye
emeğine sağlık

aristokrat

Üye
helel sana kardeş tşk

ercanwins

Üye
Arkadaşlar merhaba yukarıda bulunan uygulamayı ve görüşlerin hepsini okudum.Benimde telde yükleme yaparken "sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün" demekte.Çözüm olarak negative üstadtan ıme numaramıza sertifika "cer" almamız gerektiğini anladım.Şuan hemen pm gönderiyorum.Negative üstada bilgi paylaşımından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

bahadirsen

Üye
Çok sağolasın ya dediklerin kelime kelime yönlendiriyo insanı hiç beyin kullanmaya mahal vermemişsin.....

ercanwins

Üye
Negative ;Üstat emeğin için teşekkür ederim vermiş olduğun "cer" dosyasını indirip kurdum ama bu dosyada benim telin derdine derman olmadı.Bu sertifikayla sadece "SSX" uzantılı dosyaları etkinleştiriyoruz benim telin karın ağrısı ise "3d S60 V3" uzantılı dosyalar.Bunları denedim ama program çözmedi hata vermekte..Bunu da bu şekilde bir program ile halledebilirmiyiz hata aynı "sertifika hatası.sertifika sağlayıcınızla görüşün"

telefon modeli N77 Versiyonu: 3d S60 V.3.1 0S9.2

royan_367

royan_367

Üye
allah razı olsun çok güzel anlatmişsın

HaqperesT

HaqperesT

Üye
karmaşık....
kaç defadır bu mobiola denen mereti indiriyorum
her seferinde çalışmadığı için tekrar kaldırıyorum
yani uğraştırmadan başka bir işe yaradığı yok bu programın...:ehe