Symbian OS ve Windows Mobile düellosu Windows Mobile mı Symbian mı?

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
en iyisi symbiam

ziyanco

Üye
anladık symbian alışkanlığınızdan dolayı windows adını bile duymak istemiyorsunuz ama gerçekler öyle demiyor düşünün hele bir cebinizde bilgisayar taşıdığınızı sizde birgün mutlaka windowsa geleceksiniz....

Ahmetbolat

Ahmetbolat

Üye
anladık symbian alışkanlığınızdan dolayı windows adını bile duymak istemiyorsunuz ama gerçekler öyle demiyor düşünün hele bir cebinizde bilgisayar taşıdığınızı sizde birgün mutlaka windowsa geleceksiniz....
haklısın arkadaşım :)):evet:

yasinzanbak

Üye
symbian dan şaşma windows daha yeni telefon işletim sistemi yazılımlarına girdi ve daha çook eksiği var tıpkı ilk symbian lar gibi ama şimdi kendini çok geliştirdi sorunsuz bi şekil aldı şimdiki çogu markanın 1 tercihi oldu ör neğin sony ericsson vivo modeli samsungun i8510 i8910 vb yani windowstan symbiana dönüş yaptılar en çok uygulama oyun vb birçok şeyi symbiana kolaylıkla bulabilirsiniz

kur

kur

Üye
15-18 barcelona daki fuarda; SYMBIAN 3 showu olacak gibi;

007fatih

007fatih

Üye
tabikide windows mobile :oke:

vedat09

vedat09

Üye
en büyük symbian :D

ibrahimyuksel

ibrahimyuksel

Üye
symbian

mterzy

mterzy

Üye
symbian diyen arkadaşlara cidden şaşırmamak elde değil.

WM & Android

silver021

silver021

Üye
Windows mobile 7 mükemmel bence tek kelimeyle. yani kullanmak nasip olmadi ancak videolardan inceledigim kadariyla o bir isletim sisteminde devrim yaratmiş diyebilirim. androidden bile iyi bence tabi uygulama olanaklari ne durumda onu kullanmadigim icin bilemiycem.

technoshark

technoshark

Üye
Symbian tabii ki bu ikisi arasında. Windows işletim sistemleri PDA lerde çok başarısız. Çok pil yiyor, gereksiz ayrıntıları var, ortalama son kullanıcı için çok karışık ve çok hata veriyor. Android varken bunlara bakmam bile tabii ki.

Üst Alt