Symbian forum Adminlerinden şikayetçiyim!

• 12 Temmuz 2014
  • 561 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Symbian S60 bölümü almış başını gidiyor! S60v3 te öyle! Neden ayda 1 kere bile olsa kontrol etmiyorsunuz? Ve Symbian Forum adminleri Android kullanıyorlar.

Yazan: Nuru Dasdemirli
    Samsung ile gönderdi
  2. Sizi mod yapalım diyeceğim ama siz yönetici şikayetinizi bile symbian bölümünden yapıyorsunuz. Haliyle yöneticilerin işi de zorlaşabiliyor. Konunuz gerekli yere taşındı adminlerde gerekli açıklamayı yapacaktır.

asigsasi ve xmustx bunu beğendi.
  3. Mod olmak kolay değildir. Emin olki onlar senden daha çok oralara girip bakıyorlar.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. @asigsasi @halit0808 ve Allah nasip ederse bende basvurdum yonetici olursak bolca symbian bolumunu duzene getircez

Mobil cihaz ile gönderdi
    killlerman bunu beğendi.
  5. Başvuru ile yönetici yapıyorlar mı? :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  6. ole degil ben konu duzelteme yetkisi akmak icin mesaj atim symbian bolumune yonetici ariyorlarmis eger biraz daha aktiflik gosterirsem yapariz diyorlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Şu s60 bölümüne bi el atın. Adam N8e X6ya nasıl yazılım atılır yazıyor ama s60v2 bölümüne açıyor konuyu + bu üst konu oluyor. Yönetici neden konuyu üst konu yapıyor? Hem yanlış yerde olan 200-300 konu var. Tek tek şikayet ederek şikayet nedeni yazamıyorum.[DOUBLEPOST=1405231766,1405231645][/DOUBLEPOST]Konuyu konu dışı bölümüne açacaktım, yanlışlıkla s60v5 genele açmışım.[DOUBLEPOST=1405234326][/DOUBLEPOST]
    Benden daha çok mu :kop2:

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. (N8e X6ya nasıl yazılım atılır) ve buna benzer bir çok konu dediklerini şikayet edebilirmisiniz, şikayet ettiğiniz bir konu haricinde S60 inceledim ancak başka karışıklık göremedim.
    Bazı konuların başlıklarında model simi belirtilmediği için takibi zor oluyor, her konu içeriğine bakmamızda mümkün değil ancak raslantı yada sizlerin şikayeti doğrultusunda konuları gerekli yere taşıyabiliriz.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
    asigsasi bunu beğendi.
  9. Şikayetlere başlıyorum yarın :eller:

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Yapabilirler tabikide
    En azından düşünürler sende aktifligin ve duruşunla etkileyebilirsin yonetimi ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi ve mürteza16 bunu beğendi.
  11. Bence söylemeye gerek yok. Eğer düşünüyorlarsa biz burdayız. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi ve Bahadir_fb bunu beğendi.
  12. Sonucta bir görev istek yapmasanda forumdaki halin tavrinla bu görevi istediğini belli edersin zaten ;)
    Istek yapip daha sonra göreve gelende oldu yani aktifligi sonucunda modlugu hakettigini ispatlamisti :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi ve mürteza16 bunu beğendi.
  13. Haklısın. :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi ve Bahadir_fb bunu beğendi.
  14. sitedeki duruşunu kanıtlamış bir arkadaşımız sın inşallah istediğin yerlere gelirsin :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    mürteza16 bunu beğendi.
  15. İnşallah. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  16. asigsasi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/12/2018 - 13:40