Symbian for TR FİNAL [01.04.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
Yazilimi yükleyemeyen arkadaşlar linkler yenilendi umarim yükleyebilirsiniz..

tipo2000

tipo2000

Üye
hemen denicem :tşk:

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
OPC

OPC

Üye
Yazilimi yükleyemeyen arkadaşlar linkler yenilendi umarim yükleyebilirsiniz..

Eyvallah dostum hemen deniyorum :)

Sonuç olumsuz :)

- - - Eklendi - - -

Dostum galiba hatayı buldum product code senin son cfw ile evols da aynı ikiside yüklenmiyor ondan bir önceki 05.02.2013 cfwsinde product kodu farklı 05.02.2013 cfwsi sorunsuz yükleniyor

05.02.2013 Product kod: 059C383
Evols & 01.04.2013 Product kod: 059C260

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

Eyvallah dostum hemen deniyorum :)

Sonuç olumsuz :)

- - - Eklendi - - -

Dostum galiba hatayı buldum product code senin son cfw ile evols da aynı ikiside yüklenmiyor ondan bir önceki 05.02.2013 cfwsinde product kodu farklı 05.02.2013 cfwsi sorunsuz yükleniyor

05.02.2013 Product kod: 059C383
Evols & 01.04.2013 Product kod: 059C260

O navifirmden indirilen sürüm ile alakalı dostum onun dışında hiçbir farkı yok.

OPC

OPC

Üye

O navifirmden indirilen sürüm ile alakalı dostum onun dışında hiçbir farkı yok.

Dostum bir de şöyle bir şey var telefonu takıyorum bilgisayara scan product diyorum okuyor falan sonra flash yerine girince 05.02.2013 tarihli olan direk seçili oluyor ama 01.04.2013 olanı ben seçmem gerekiyor acaba hata olduğunu bulup kendi mi seçmiyor anlamadım

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

Dostum bir de şöyle bir şey var telefonu takıyorum bilgisayara scan product diyorum okuyor falan sonra flash yerine girince 05.02.2013 tarihli olan direk seçili oluyor ama 01.04.2013 olanı ben seçmem gerekiyor acaba hata olduğunu bulup kendi mi seçmiyor anlamadım

Vallaha dostum bunun nedenini bende anlamadım, ama sen RM-718 klasörünün içindekileri boşaltmıyormusun?

tipo2000

tipo2000

Üye
üstad bendede sonuç olumsuz arkadaşa katılıyorum . bir önceki cfw ni sorunsuz yükleyebilirken bunu yükleyemiyor. bu dosyaları diger black sürüme yükleye bilirsen birde öyle deneyelim . şimdi metro sürümü yekleyeceğim bakalım yüklenebilecek mi ?

Yavuz__Selim

Yavuz__Selim

Üye
abi ben simdi yuklicemde rompatcheri nasil halledicem

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
üstad bendede sonuç olumsuz arkadaşa katılıyorum . bir önceki cfw ni sorunsuz yükleyebilirken bunu yükleyemiyor. bu dosyaları diger black sürüme yükleye bilirsen birde öyle deneyelim . şimdi metro sürümü yekleyeceğim bakalım yüklenebilecek mi ?

Tamam kardeşim..

- - - Eklendi - - -

abi ben simdi yuklicemde rompatcheri nasil halledicem

Yükledikten sonra kurabilirsin kardeşim bi sorun olmaz..

Yavuz__Selim

Yavuz__Selim

Üye
abi oncelikle ilgin icin tesekkur ederim bu yazilimi yuklfmek cok istiyorum ama kafamdaki sorulara cevap alabilirsem cok sevinirim.oncelikle haritalar ve car modu yukleyebilirmiyir? rompatcherdamm otomatik baslatta sorjn cikarirmi ? Joslog mod uygulayabilirmiyim?

hilal52

Üye
error cmt hatası alıyorum neden acaba arkadaşlar

tipo2000

tipo2000

Üye
üstad metroda sonuç olumsuz oldu . black sürüme dosyalırı yüklemeni beklicem . ilgilendiğin için saol

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
abi oncelikle ilgin icin tesekkur ederim bu yazilimi yuklfmek cok istiyorum ama kafamdaki sorulara cevap alabilirsem cok sevinirim.oncelikle haritalar ve car modu yukleyebilirmiyir? rompatcherdamm otomatik baslatta sorjn cikarirmi ? Joslog mod uygulayabilirmiyim?

Haritalar sorunsuz kardeşim. Rom patcher da kimisi düzgün kimisi değil ona bağlı. Joslogh mod uygulayabilirsin sorunsuz bir şekilde.

- - - Eklendi - - -

üstad metroda sonuç olumsuz oldu . black sürüme dosyalırı yüklemeni beklicem . ilgilendiğin için saol

Yapıcam kardeşim 2 si içinde yeni güncelleme yapıcam zaten. Büyük ihtimalde sorun UDA veya CORE de fazla hafıza kalması. Bence sorun bundan kaynaklanıyor..

- - - Eklendi - - -

error cmt hatası alıyorum neden acaba arkadaşlar

Ufak bir problem var dostum o yüzden. Küçük bir sıkıntı var onunda linklerini yenileyeceğim ileriki günlerde..

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

Dostum şu product code ve silveri black yapıp bana link atabilir misin belki öyle yüklenir varsa tabi öyle bir ihtimal

Yapıcam kardeşim 1-2 güne düzeltip linkleri değiştiriciem.

y1s2f3d4

y1s2f3d4

Üye
tsk

MaxipmaN

Üye
hatsız modda dokunmatik ekran titreşimi kapalı olduğu halde titriyor

Üst Alt