symbian da virüs yok diyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Turan

Turan

Üye
İnsan vucudundabile virus var :-)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
arkadaşlar hafızası olan herşeye virüs girer symbian da buna dahil. Bunu kafanıza sokun:)

achambo

achambo

Üye
dosyalara hasar veren virüs girer yani windowsta çalışan virüs hafıza kartında niye olmasın:hmmm

MaxipmaN

Üye
girmeyen diyenlerden biri uydurmuş gerisi devam etmiş tel çalışıyor çökmüyor ama hafıza kartına uygulama kurmadım c den uygulama kaldıramadım olay bu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaşlar hafızası olan herşeye virüs girer symbian da buna dahil. Bunu kafanıza sokun:)

Evet Symbian ı v1 ve v2 hariç bilmediğin ortaya çıktı, siz diyorsunuz ki bilgisayardaki klasörleri exe yapan gizleyen zararlıların telefona bulaştığını :) :) Böyle birşey mümkün değil 6 yıllık Symbian kullanımımda (7610, n73, n95, n79, 603) sadece 7610 da gördüm virüs diyemeyeceğim zararlıları o kadar :)
Ayrıca bilgisayara hafıza kartını takıp, klasörlerin gizlendiğini ve hiçbir işlem yapamadıklarını söyleyenlerede bu gayet doğal. Bilgisayara takınca pc deki virüs kartı kendi işlem yaparak volum bilgilerini oynayabiliyor, özniteliğini vs vs yapabiliyor. Bu hali ile telefona takılınca kartın bu bozuk yapısını nasıl düzgün şekilde okuyup işlem yapabilsin ?
Şu zamanda virüs androidlerin hepsinde :) istisnalar kaideleri bozmaz :)

ertin

Üye
Banä özelden gönder

- - - Eklendi - - -

teşeakür ederim sağol bende virus arşivi var s60 windows android

Üst Alt