Symbian Belle FLV Oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gestere41

Üye
    Konu Sahibi
Bellede flv dosyaları video oynatıcıyla açılmıyor. Flash oynatıcıyla açılıyor. Aç videoyu, ilk aşamada yükleme sembolü gelir ve takılır 5 dk bekle kendisi düzeliyo otomatik. ama ileri sararsan gider. bi dene. sonucu yaz

dostum bunu biliyorum, yükleme sembolü geldikten yaklaşık 2 dakika sonra video açılıyor, sonra videonun örneğin 1dakika ilerisini izlemek istediğimde yine 2 dakikaya yakın bekletiyor... bir video izlemek için, bu süre çok uzun, allah aşkına akıllı telefon kullanıyoruz... nokia bizimle resmen dalga geçti... yıllardır Symbiandan vazgeçmedim, nokiadan başka telefonum olmadı; ama artık veda edip Sony Xperia Sola alıcam

Kayahan14

Kayahan14

Üye
dostum bunu biliyorum, yükleme sembolü geldikten yaklaşık 2 dakika sonra video açılıyor, sonra videonun örneğin 1dakika ilerisini izlemek istediğimde yine 2 dakikaya yakın bekletiyor... bir video izlemek için, bu süre çok uzun, allah aşkına akıllı telefon kullanıyoruz... nokia bizimle resmen dalga geçti... yıllardır Symbiandan vazgeçmedim, nokiadan başka telefonum olmadı; ama artık veda edip Sony Xperia Sola alıcam

Zaten orası öyle flash sürümümüz eski

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
en güzeli coreplayer ayarlardan bütün video türlerini işaretle açmadığı video yok

aaeerr

aaeerr

Üye
Aynen ya bana da lazım..

kcr

Üye
TheLastWarrior eğer linki verse çok hayır duamı alacak ama haberi yok galiba :)

Boşuna ümitlenme. Ben buldum, kurdum ama her video dosyasını açmıyor; kodek desteği onun da sınırlı anlayacağın...
Bu arada kurduğum sürüm v1.3.6 7427

gestere41

Üye
    Konu Sahibi
Boşuna ümitlenme. Ben buldum, kurdum ama her video dosyasını açmıyor; kodek desteği onun da sınırlı anlayacağın...
Bu arada kurduğum sürüm v1.3.6 7427

Symbian S60v3 için olan sürümünü kurmuştum telefonu ilk aldığım zamanlar... Dediğin gibi onun da kodek desteği sınırlıydı. Ki Symbian sürümü uyuşmadığı için doğru düzgün oynatmıyordu bile videoları :)

kcr

Üye
Zaten arayüzünden de belli ediyor; biraz eski duruyor.

gestere41

Üye
    Konu Sahibi
Zaten arayüzünden de belli ediyor; biraz eski duruyor.

Aynen öyle... Keşke CorePlayer kendisini geliştirseydi... Tüm Symbian^3 serisi telefonların vazgeçilmez programı olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt