Symbian Belle [c6 Proxm] V.8 [20.09.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Qraf_ZAMAN

Üye
noldu? kac %?

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar

Qraf_ZAMAN

Üye
simdiye kadar 100lerce fw kullandim ama hic birini bu kadar beklememisdim yaa :)

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
simdiye kadar 100lerce fw kullandim ama hic birini bu kadar beklememisdim yaa :)

suç bende Dil Ki ben Napim ben cfw yi yaptım upload ediyorum suç bendemi :D :D

- - - Eklendi - - -

%191

- - - Eklendi - - -

%301 302 303 Gidiyor :D :D :D

• Beğen

Qraf_ZAMAN

Üye
:D bizde bir film var Onu bagislamaq olarmi? bir sahne var orda onu hatirladim birden

bele deyirdi '' Indi siz deyin, kimdir muqessir? ''
turkcesi simdi siz soyleyin, kimdir suclu?

senmi? mediafiremi? :D :D

1000e kadar gider o ben soyleyeyim :)

silahsiztugi

Üye
olmadımı daha bu kardeşim yaw

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
:D bizde bir film var Onu bagislamaq olarmi? bir sahne var orda onu hatirladim birden

bele deyirdi '' Indi siz deyin, kimdir muqessir? ''
turkcesi simdi siz soyleyin, kimdir suclu?

senmi? mediafiremi? :D :D

1000e kadar gider o ben soyleyeyim :)

2Dk Lına Çıktım abim geldi pcyi kappattım abim beni pcde görünce pcye şifre koyuyor Link Yüklenmiş Şimdi Linki Ekliyorum

- - - Eklendi - - -

olmadımı daha bu kardeşim yaw

Şimdi Ekliyorum Linki

• Beğen

silahsiztugi

Üye
teşekkürler kardeşim emeği saygı duyuyorum

• Beğen

Qraf_ZAMAN

Üye
:sukur:

• Beğen

Qraf_ZAMAN

Üye
emegine saglik hocam, menu ortalamayi kaldirman iyi olmus daha bir guzel gozukdu fw ;)

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hikmet bu hakanın fwsine çok benziyor :) :)

- - - Eklendi - - -

• Beğen
seco_can_can

seco_can_can

Üye
hocam yükledikten sonra wifi kullanamıyorum tarama yapıyor öyle kalıyor onun dışında bi sorun yok ama wifi benim sürekli kullandığım özellikti o çalışmıyor ?

• Beğen

Qraf_ZAMAN

Üye
hocam yükledikten sonra wifi kullanamıyorum tarama yapıyor öyle kalıyor onun dışında bi sorun yok ama wifi benim sürekli kullandığım özellikti o çalışmıyor ?

bende calisiyor hocam, hard format atdinmi yukledikden sonra? bide hafiza kartini bicimlendir

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

napim çalmadım ya Hakanın Cfwsinden Ben Tek Tema Aldım Başka Hiç Bir Şey Almadım aldıysam Ne Olim

- - - Eklendi - - -

Wifide Bir sorun Yoq SEnin Telde Bir Soorun Olabilir Bilemem ben her dk başı wifideyim zaten olsa ben Bilirim

- - - Eklendi - - -

bende calisiyor hocam, hard format atdinmi yukledikden sonra? bide hafiza kartini bicimlendir

Alakası Yoq Telinde Bir Sorun Vardır Ben Her Dk BAşı Wifide Geziyorum olsa ben Bilirim

• Beğen

djomerrr

Üye
ya işlemci hızı zaten belli tüm 5800 larda standart 434 mhz bazılarında 392 mhz sayın dfw yazılımvısı arkadaşım öncelikle yayınlamış olduğun cfw gerçekten çok hoşuma gitti mükemmel geçişler var telefon bayağı hızlandı...

Yanlız dediğim gibi sabit olan CPU hızını 434 mhz den yukarıya çıkarmanız mümkün değildir 5800 xm donanımı buna uygun değildir...

• Beğen

Qraf_ZAMAN

Üye
bimiyorum bu sorunmu degilmi ama boyle birseyle karsilasdim kamerayi denemek icin 3-4 resim cekdim sonrada silmek isdeyince Genel:Sistem hatasi diye bir hata aldim ne yapsamda silinmiyor. Dosya yoneticisindende baktim telefonda oyle isimde bir resim yok

kamera ayarlarina girdim kullanilan hafiza c deydi e ye aldim sonra yeni bir resim cekdim simdi normal siliniyor, ama oncekiler hayla galeride gozukuyor ve yinede ayni hata

bu neden ola bilirki sence?

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
ya işlemci hızı zaten belli tüm 5800 larda standart 434 mhz bazılarında 392 mhz sayın dfw yazılımvısı arkadaşım öncelikle yayınlamış olduğun cfw gerçekten çok hoşuma gitti mükemmel geçişler var telefon bayağı hızlandı...

Yanlız dediğim gibi sabit olan CPU hızını 434 mhz den yukarıya çıkarmanız mümkün değildir 5800 xm donanımı buna uygun değildir...
Yükle Göre R@sim Kardeşim Yükseltmeyi Başarmış Baya Bir Hızda Katmış Bilmem Aynı Tema Aynı Geçişler mevcut Dene Gör Kardeşim

- - - Eklendi - - -

bimiyorum bu sorunmu degilmi ama boyle birseyle karsilasdim kamerayi denemek icin 3-4 resim cekdim sonrada silmek isdeyince Genel:Sistem hatasi diye bir hata aldim ne yapsamda silinmiyor. Dosya yoneticisindende baktim telefonda oyle isimde bir resim yok

kamera ayarlarina girdim kullanilan hafiza c deydi e ye aldim sonra yeni bir resim cekdim simdi normal siliniyor, ama oncekiler hayla galeride gozukuyor ve yinede ayni hata

bu neden ola bilirki sence?
o kameradan Kaynaklanmıyor Hafıza Kartında Bir Resim Bir Tema Efekti varsa resmi rarsa ondan hata alırsın kamerada asla ve asla cfwde asla ve asla hata yoktur ..

• Beğen

Üst Alt