Symbian Belle [c6 Proxm] V.8 [20.09.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

lonqsminam

Üye
yok ama benım yan kilıt bozuk . Keylock kullanıyorum oda gorunmuyor. Calısıyo ama sımgesı yok

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
ilginç ama bu cfw ile ilgili bir durum olmaya bilir

araçlar ve ekstra yi bir kontrol et

lonqsminam

Üye
yanlıs anladınız buyrun resime bi bakın istersenz

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
evet cfw ile ilgili bir sorun değil gerçekten o uygulananın büyük ihtimal iconu yok ve öyle gözüküyor

lonqsminam

Üye
cfw sevdm değştirmek istemıyorum bi ıkon ıcın. Pekı benım ıkon ekleme gibi bi şansım varmı

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
sis torent ile belki

lonqsminam

Üye
tesekurler bılgı ıcn

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Symbian belle fp6 nin aynisi sadece beyazlasmis hali...

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

xtryn

Üye
Arkadaşlar şimdi bu dosyanın boyutu çok büyümüş hani diğer tüm cfw ile aynı olan flash dosyalarını çıkarıp diğer dosyaları tek parçada upload edebilirseniz çok makbule geçer cepten indireceğim de

catakli28

Üye
merhaba hikmet kardeşim öncelikle CFw lerin güzel olmuş... ben v.8 i indirdim ve telefona yükledim tek hata olarak gördüğüm usb kabloyla telefonu bilgisayara bağladığımda sadece pc suitle bağlantı geliyor...öncekiler gibi depolama-pc suite-medya merkezi uyarısı seçimleri telefon ekranına gelmiyor direk pc suitle bağlandı diyor... benim göerdüğüm tek hata bu versiyonda bu...şimdiden teşşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum...

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
o sorun değil ayarlar/bağlanti/usb/bağlantıda sor/evet yap

gold_star

Üye
hocam yükledim fakat rom patcher yok. Acaba nerde yanlış yapıyorum.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Ram degerleri nasil ?

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

ghears94

Üye
bunu x6 ya nasıl kurabilirim ?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Hikmet bir sorun var mesela 2 ye bastığımda 1 sn bekliyorum onu 0,5sn ayarlama modu da atsan içine daha iyi olur

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
onun için koca cfw yi güncelleyemem ki

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Bi kaç sorun vardi güncelleyecektin güncellemedi isen onuda ekle diye söyledim :)tv çıkış kablosunu deneyen varmı?

Üst Alt