Symbian Anna (PR2.0) N8 Türkçe Yazma Dili Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

hotboy_ist

Üye
Ok kardeş bekliyoruz...

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
X7 RM-707_022.014_U01.01_79.92.uda.fpsx çözüm

o.basar86

o.basar86

Üye
X7 RM-707_022.014_U01.01_79.92.uda.fpsx çözüm

QT için mi ?

----------Eklendi @ 13:04:13 ---------- Yazıldı @ 11:31:39 ----------

Buyrunuz arkadaşlar. Dün de bahsettiğim gibi N8 için Çin varyantlı Anna 22.014 yazılımının Türkçeleştirilmiş Versiyonunu sunuyorum.

- Türkçe ve İngilizce olmak üzre iki dil seçeneği mevcut

- Türkçe Yazma dili eklenmiştir. (Türkçe Klavye, T9 Sözlük vs)

- Eski Türkçeleştirmelerde ortaya çıkan Wlan ekranından atma, widget sorunları, her açılışta kullanıcı bilgi isteme sorunu tamamen ortadan kalkmıştır.

- Arayanların ismini göstermeme gibi bir sorun yoktur.

- Notifications ekranlarında arayan ve mesaj atanların rehber isimleri artık gözüküyor.

- Browser, Müzik Çalar, Kamera, Nokia Social gibi uygulamalar tek tek test edildi. Herhangi bir problem yok.

- QT uygulamaları Türkçe dili seçiliyken yükleyememe sorunu devam etmekte. Bu konuyu araştırdım ancak bir çözüm henüz bulamadım. Bilen varsa paylaşması hepimizi mutlu eder. :) (QT uygulamalarını yükleyebilmek için telefon dilini İngilizce olarak seçmemiz gerekiyor. Yüklemeler bittikten sonra dili Türkçe yapıp uygulamaları problemsiz olarak kullanabiliriz. )

- Bu sürümü ivo777 adlı modderin hacklediği sürüm üzerinden aldım. Yazılım Hacklidir.

TEK YAPMANIZ GEREKEN RARLI DOSYANIN İÇİNDEKİ RM-596 KLASÖRÜNÜ İLGİLİ YERE ATIP TELEFONUMUZU FLASHLAMAK..

Gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz arkadaşlar.. Geri bildirimlerinizi bekliyor olacağım..

İŞTE LİNK:

Üst Alt