Symbian Anna N8 de ilk görüntüler video !!

Sponsorlu Bağlantılar

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
tmm knka olurr her trluu :D hasann geceleri karabasann :ehe

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Uf çok şey değişmiş maşallah :hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
süper maşallah ikonlar değişmiş süper olmuş, tek gördüğüm güzel özellik web de yazarken artık ekranı kaplayan ayrı bir klavye gelmiyor bu güzel işte, aynı şey mesajlar içinde yapılmışsa harika olur, bıktım biyere bişey yazarken ekranı kaplayan başka bir ekranın daha açılmasından.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Nokia Aklını başına alacak gibi...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N8'imi yine sevmye başlıyorum sanki:heyo:

SilentOne

SilentOne

Üye
eqer pr 2 ve pr 3 böle resimlerdegöründüqü ve bahsedilen özelliklerde glerse süper nokia için umut var derim

one2one2

one2one2

Üye
evet kaynak nerde diger konularda kaynk nerde diye yırtınıyorsun kendin aynı konuya kaynak koymamışın? Youtube tan gordugun he
r annayı senin annanmi sanma :d adam burda videosunu koymus sonra baska konuya gidip yalan konusma pr 2.0 cikmadi diyo anna babba derken sıyırdı millet :d

Rich4arD

Rich4arD

Üye
O kadar sabırsızlanmayalım. Nede olsa her geçen gün yeni anna'ya daha da çok yaklaşıyoruz :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
dostum bi eleştirdim diye illa banada bir kulp takıcaksın koskoca video işte n8 de işte ben yayınlandı veya navifirme düştü felan da demedim :d: dostum olmadı maalesef açığımı aramaya devam ben direk video eklemişim hiç bir iddia yok çıktı vb yok siteden aldım ekledim kaynak neye gerekir asparagas haber lere bunun videosu eklenmiş asparagası yok sende resim eklemiştin ama başka bir c7 modeli için :)

webplayer

webplayer

Üye
tek gördüğüm güzel özellik web de yazarken artık ekranı kaplayan ayrı bir klavye gelmiyor bu güzel işte, aynı şey mesajlar içinde yapılmışsa harika olur, bıktım biyere bişey yazarken ekranı kaplayan başka bir ekranın daha açılmasından.
+1.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
az kaldi beyler 1 haftadan az...:naughty:

heavenhawk

heavenhawk

Üye
gelsin artık yaaa |-)

Maximien

Maximien

Üye
Bu güncelleme gibi bir şey mi oluyor arkadaşlar?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Maximien
Maximien

Maximien

Üye

evet temel sistem güncellemesi içerisinde pek çok yenilik barındırıyor
pr2.0 ama isim vermişler anna demişler

pr2.0 ı biliyordum ama anna yı yeni duydum bide belle var karışık işler neyse çıksında güncelleriz :D

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
belle anna dan sonra çıkacak olan güncelleme kafanı karıştıracak birşey olmasın...

polluxea♪

polluxea♪

Üye
ne zaman gelcek bu güncelleme yaaaa bekle bekle bi hal oldukk yeter amaaaaa ....... :angry: :off:

Silinen Üye 627977

Kapalı Hesap
bana sadece simgeler degistirilmis gibi geldi :ehe

evet telefonun hızında bi değişikllik olacğını sanmıyorum

----------Eklendi @ 19:33:35 ---------- Yazıldı @ 19:28:49 ----------

Bu güncelleme gibi bir şey mi oluyor arkadaşlar?

evet baktılar symbian 3 pek tutmadı şikayet çok isim bari değiştirelim de belki yerler diye düşüncesiyle yeni güncellemesini çıkardılar birde şuna sinir oluyorum yeni bi cihaz yeda yazılım çıkardılarmı tanıtımını yapıyorlar insanları bekletiyorlar

hasman

Üye
artık sıktı bu güncelleme işi ilk güncellemeyide sabırsızlıkla bekledik ne değişti ben artık androide mi geçsek diyorum uzun zamandır symbian kullanıyorum böyle çile çekmedim