Symbian ANNA C6-01 025.007 V2.00 istek üzerine düzenleme yapıldı geliştirme amaciyla

Sponsorlu Bağlantılar

legolas140

legolas140

Üye
Belco2 hocam gerçekten tebrik ederim.Güzel olmuş.En çok beğendiyim 4*4 menü simgeleri süper olmuş.Belle gelincede böle bi 4*4 menü simgesi bekleriz = )

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
hocam eline sağlık 2 günlüğüne de olsa fw ni kullandım 4*4 menüsü olsun efektleri olsun stabilliği görselliği herşeyi çok güzel olmuş eline klavyene sağlık :) artık belle fw lerini görürüz diye umuyorum :)

nizam67

Üye
öncelikle ellerine sağlık abi bunu yükleyince format atınca ovi haritalar falan gidiyor mu bu konuda bilgi versen yükleyecem hemen çünkü

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
link yenilemen mümkün mü ve elinde c6 01 orjinal anna ve belle romları mevcut mu

PALA.

PALA.

Üye
link yenilemen mümkün mü ve elinde c6 01 orjinal anna ve belle romları mevcut mu
Malesef forum çok zengin bir symbian alt yapısına sahip olmasına karşın, orjinal ROM bulmanız çok zor.
Zaten orjinal ROM tavsiye etmiyorum, çünkü uygulama yüklerken çok ciddi sıkıntılar yaşarsınız, çalıştırmada da sorun olur.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Malesef forum çok zengin bir symbian alt yapısına sahip olmasına karşın, orjinal ROM bulmanız çok zor.
Zaten orjinal ROM tavsiye etmiyorum, çünkü uygulama yüklerken çok ciddi sıkıntılar yaşarsınız, çalıştırmada da sorun olur.
downgrade ile orjinal romları yüklerken sıkıntı çıkarmıyordu N8 kullanırken , bende bütün sürümler vardı c6 01 ile n8in lakin arkadaş flash belleği kaybetti gittiler hepsi , şimdi araştırıyorum bulmaya çalışacam , tşkler

PALA.

PALA.

Üye
downgrade ile orjinal romları yüklerken sıkıntı çıkarmıyordu N8 kullanırken , bende bütün sürümler vardı c6 01 ile n8in lakin arkadaş flash belleği kaybetti gittiler hepsi , şimdi araştırıyorum bulmaya çalışacam , tşkler
İşiniz kolay ve rast gelsin :anlas:

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN

Üst Alt