Yardım Symbian Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Android
Arkadaslar acaba symbian sistemini kokten silip ana karti temizleyip free os yapsak sonra onu meego gibi android yapsak olurmu ?(driverleri silmesek)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Öyle bir şey olsa ne kadar stabil kullanacaksın cihazında kaç MB RAM var ? Boşver kafanı yorma bence :)

asigsasi

asigsasi

Üye
meego açık kaynak kodlu daha symbian kaynak kodları bile dağıtılmadı bunun için yapılacak şu an birşey yok

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
demek istedigim sey hani bir arkadas vardi ya telefonun herseyini silmisti onun gibi silmek bidaha android yukleme
hem bu arada turkcell t10 gibi tlflar symbiandan bile berbat isletim sistemine sahipt10 nun kaldirdigi androidi c7 astound niye kaldirmiyo

asigsasi

asigsasi

Üye
sana basit gibi gözüküyor ancak kaynak kodları olmadan hiçbirşey olmaz

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
nasil yani illa symbianin kodlarimi gerekiyo

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
evet symbianin kodlari gerekiyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bootloader kilidini kıran çıkarsa herşeyi yapar :)

Emre

Üye
Meego İşletim Sisteminde Yapanlar 3. parti uygulamalarla yapıyorlar ancak onlarda da ses görüşmesi yapılamıyor.
Yani cihazda arama yapamıyorsunuz belli başlı özelliklerini kullanıyorsunuz.
Yani Meego'da Kaynagı Tam Açık Değil.

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
bootloader kilidini nasil kirilir veya kirilabilirmiios gibi daha kilitli bi telofona android atan varsa symbiana neden atilmasin en azindan android 2.3.5

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kaynak Kodları 2016'da Verilecek Ondada Kim Öle Kim Kala Boşver Android Kullanmak İstiyorsan Git Ucuz Tablet Al

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
peki uygulamalari cevirip sis yapsak

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İmkansız Kısacası Ama Şu Anlık Başka Açıklaması Yok Kahraman Olmaya Çalişanida Çok :D Ama Emin Olabilirsin Ki 4 5 Gün Kullanırsın O Kadar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bootloader kilidini nasil kirilir veya kirilabilirmiios gibi daha kilitli bi telofona android atan varsa symbiana neden atilmasin en azindan android 2.3.5
ios gibi daha kilitli bir telefona android yükleyen demişsin iPhone a android yükleyeni ben duymadım :D replika telefonlarda oluyo o :) yıllardır böyle konular açılıyo ve tartışılıyo bence hiç kafa yormayın artık kaynak kodları olmadan symbianı silip android yapamazsınız ayrıca stabil olmaz n9 a yüklüyolarda noluyo arama yapamıyosun onu yapamıyosun bunu yapamıyosun :) mis gibi symbian var kullanın işte :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ios gibi daha kilitli bir telefona android yükleyen demişsin iPhone a android yükleyeni ben duymadım :D replika telefonlarda oluyo o :) yıllardır böyle konular açılıyo ve tartışılıyo bence hiç kafa yormayın artık kaynak kodları olmadan symbianı silip android yapamazsınız ayrıca stabil olmaz n9 a yüklüyolarda noluyo arama yapamıyosun onu yapamıyosun bunu yapamıyosun :) mis gibi symbian var kullanın işte :)
Arama Filan Yapiyosun Geliştiriciler Çözmüş İşi :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt