Symbian 8.1 Ile 9.1 Arasındaki Farklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
Symbian 8.1 Ile 9.1 Arasındaki Farklar
arkdaşlar ben n70 aldım ama aldığım yerde 3250 de vardı
n70 de 8 var 3250 9 var symbian acaba 3250 mi alsaydım diyorum sizce nasıl yapmışım iyimi kötümü n70 ile bu arada symbian 8.1 ile 9.1 arasındaki farklar neler bilen varsa yaza bilirmi? şimdiden teşekkürler

ha bide n70 e kaç gb ye kadr hafıza kartı takabilirim??

denizyalcin

denizyalcin

Üye
symbian 8.1 s60 pro larını destekler ama 9.1 farklı o s60 3rd edition o yüzden prog farkı var...

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
help

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İşte sürüm versiyon farklı var bildiğim kadarı ile.

Büyük bir Hız farkı ve Uygulama Uyumsuzluğu var ama bu ileride minimum seviyeye gelecektir.

Kısaca herşeyin yenisi daha güzel dersek 3rd Editiona da dah iyi diyebiliriz..

Ayrıca N70'e 2 GB kart takabilirsin ama 1 GB'ı aşmamanı tavsiye ederim yani max 1gb idealdir.

LionHeart

LionHeart

Üye
walla işletim sistemi iice hantallaşmaya başladı. Çünkü bir sürü içerik içermeye başladı teller. Dolayısıyla geniş kapsamlı işletim sistemi teli yorar. Eğer ii bi işlemcisi yoksa telin doğal olarak tel yavaş çalışacaktır.
S60 3rd Edition yeni olduğu için tele pek fazla uygulama kuramazsın. Beklemek lazım yeni uygulamalar için.
Symbian program kullanmak çok önemliyse S60 Symbian 7 veya 8li bir telefon kullanmanızı tavsiye ederim.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
8.1 işt. sistemi, 9.1'den daha iyi. Çünkü 8.1 için program var ve yüklenebiliyor. Ama 9.1 için şimdilik bir program yok. Çıkarsa da en az 8 - 9 ay sonra yavaş yavaş çıkmaya başlar.

CooL'n'Quiet

Üye
9.1 için programlar oyunlar cıkmaya basladı yabancı sitelerde bol miktarda mevcut.
3-5 ay sonra piyasanın hakimi tamamen 9.1 olacak.en yeni ve en gözde işletim sistemi bu

Dark saga

Dark saga

Üye
işletim sistemi olarak yeni gelen özellikler nedir? sorulan soru bu sanırım ama herkez prog desteklemiyo daha yeni gibi şeyler söylemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...