Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

s3Fo

Üye
hocam işlem sonucunu bildirirseniz sevinirim :)

--------------- Ekleme ---------------

usta sen bana söyle tam ne istediğini ben söyliyeyim bende 200ü gecik oyun program vs. setupları var dedine uygun bişey söylerim ben :D

Program olsun ne olursa olsun :P
Teşekkürler ilgin için :D

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Program olsun ne olursa olsun :P
Teşekkürler ilgin için :D

Bi teşekür yeter hocam ilgimiz tesekurler ıcın :D bu arada harla solemedın program tarzı onerebılcegımız :D :bilmm

emre3017

emre3017

Üye
E63 ün son versiyonunu nasıl hackledin? Hellox unpacking files işlemini yaparken donuyor.

Yazılım güncelleme yaptıktan sonra sorunsuz hackleniyor ama update yapmaktan bıktım.Başka yolu varmı?

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
E63 ün son versiyonunu nasıl hackledin? Hellox unpacking files işlemini yaparken donuyor.

Yazılım güncelleme yaptıktan sonra sorunsuz hackleniyor ama update yapmaktan bıktım.Başka yolu varmı?

Helloxun son versıyonu son guncelemede calısıyor donan yere bakma bendede dondu X-plorer dan c/data ya gırdım hellox dosyası orda o donan yere aldanma dataya bak dosya orda :D

Malese son sorununa cozum bulamam nedeni Y: bolmu kapalı olması N serisinde "c,d,e,y,z" acılıyor ama bizim e serimizde "c,d,e,z" acılıyor bu tek hack yolu Y: acılan bolumlerde malesef buna cozum bulcamı sanmıyorum :D
-Bide kısadan nedenını acıklıyayım Y: dosyası telefonun sabit buldurdugu dosya bu nedemek dersen format at guncelleme yap yıne sabıt verı bulundurdugu yer ama "C,E,Z" sabit degıl format sonrası guncellemede vs. Degısıyor D zaten hafıza kartı. Ayrıyetten Z de degıstırılmıyor hacklı olsada dersen bunun nedenı rompatcher sıstemı tam erişime acamamsı butun sistem Z dedir dosyaları gezerken gormusundur orda guncelemede bu dosya ve Y degısır..

chausin

Üye
Java programları kuruyorum ama açmıyor E72'de nasıl çözeceğim bu problemi

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi

istanbulcad1

Üye
arkadaşlar merhaba konunun başlığındadediğiniz gibi beni delirten bi durum var e63 e71 ve e72 bu 3 telefonuda kullandım şimdi ise yeni bir e72 aldım fakat anlayamadığım bır durum var galeride fotoğraflarımı farklı farklı klasörlerde toplayamıyorum ve tüm fotoğraflar açık bunun bir çözümü var mıdır ? teşekkürler...

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
anladıgım kadarıyla galeride bazı fotogtafları kaldırmak istiyorsun bunu bir işlem yapmadan yapamazsın işlemde gostermek istemedıgın fotografı zip le sonra o galeride gozukmez

bloodsheld

Üye
hocam öncellikle merhaba böyle bir konu açtıgınız için teşekkürler benim bir sorum var yurt dısında e 72 geliyor bana bunu türkçe program yükliyip türkçeye çevire bilirmiyim dili 2. hack olayı nasıl oluyo ve hack olmadan bu sitedeki programları oynatamazmıyım yada programları acamazmıyım ? 3.sü bu telefonda benim bildigim flash playeri var ve bu sekilde internetten video seyrede biliyomuyuz ? 4.sü ovi var dır inşallah oviden paraylamı program indire biliyoruz bedavalrıda varmıdır ? son sorum .) nagivasyon var bu telefonda ama paraylamı paraylasada gprs gps yöntemleriyle bedava olmuyomu ??? şimdiden teşekkürler

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
hocam öncellikle merhaba böyle bir konu açtıgınız için teşekkürler benim bir sorum var yurt dısında e 72 geliyor bana bunu türkçe program yükliyip türkçeye çevire bilirmiyim dili 2. hack olayı nasıl oluyo ve hack olmadan bu sitedeki programları oynatamazmıyım yada programları acamazmıyım ? 3.sü bu telefonda benim bildigim flash playeri var ve bu sekilde internetten video seyrede biliyomuyuz ? 4.sü ovi var dır inşallah oviden paraylamı program indire biliyoruz bedavalrıda varmıdır ? son sorum .) nagivasyon var bu telefonda ama paraylamı paraylasada gprs gps yöntemleriyle bedava olmuyomu ??? şimdiden teşekkürler

Pc suite Türkceyi pcne yukle ve surum guncelle Türkce olur ama surum guncellemeden kendi dil seciminde Türkce vardır merak etme 2. Bu sitede "singned" gordugun sertıfıkalı hack gerektırmez yuklenır "unsigned" ise yuklenmez hack gerektırır. 3. Telefondaki flash surucu telefonda sadece ".swf" dosyalarını acıyor online bir işlemde kullanılmıyor. 4. Ovideki butun uygulamalar ucretsızdır ve son sorunuz gps ücretsiz konumunuzu bulabılır ama harıta guncelemede ücret keser şebekeyı kullanır ..
Bi teşşekür butonuna basarsanız sevinirim ayrıca :D:yuru

istanbulcad1

Üye
YasirN açıklaman için teşekkürler fakat ben tam olarak anlatamamışım sıkıntım şu mesela sporla ilgili fotoları veya ailemle ilgili fotoğrafları ayrı klasöre koymak ıstıyorum fakat yapamadım yani klasör ekleyemiyorum öyle diyim

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
YasirN açıklaman için teşekkürler fakat ben tam olarak anlatamamışım sıkıntım şu mesela sporla ilgili fotoları veya ailemle ilgili fotoğrafları ayrı klasöre koymak ıstıyorum fakat yapamadım yani klasör ekleyemiyorum öyle diyim

Hocam o dediğin olay galarei içinde olmuyor ama dosya yoneyıcısınden o işi haldeblirsin yapman gereken secenek yeniklasör sonra tasımak ıstedgn fotoyu secip tası de o klasore gonder hocam

bloodsheld

Üye
hocam ben yine benim telefon gelince ben hack olayını yapamam anlamadım cunku ama telefoncuya götürsem yapa bilirmi telefoncu bide siz demişşiniz flashı var ama internetten video seyredemssin die bazı forumlara baktıgım zaman bazı kullanıcılar demişki youtubedeki videoları rahatca seyrede biliyorum die peki hadi seyredemesk internetten bölle programlar varmı opera gibi ama telefondan girince internete direk video seyretmek isterim hani böle indircez ilk basta sonra telefondan izliceksin ole degil . bide nagivasyon programların ücretsiz olanları yokmu .Bide kapak degistire biliyomuyuz yani siyahken kapak gri kapaga cevire bilirmiyiz nokia servisslerinde ?????teşekkürler....

emre3017

emre3017

Üye

Helloxun son versıyonu son guncelemede calısıyor donan yere bakma bendede dondu X-plorer dan c/data ya gırdım hellox dosyası orda o donan yere aldanma dataya bak dosya orda :D

Malese son sorununa cozum bulamam nedeni Y: bolmu kapalı olması N serisinde "c,d,e,y,z" acılıyor ama bizim e serimizde "c,d,e,z" acılıyor bu tek hack yolu Y: acılan bolumlerde malesef buna cozum bulcamı sanmıyorum :D
-Bide kısadan nedenını acıklıyayım Y: dosyası telefonun sabit buldurdugu dosya bu nedemek dersen format at guncelleme yap yıne sabıt verı bulundurdugu yer ama "C,E,Z" sabit degıl format sonrası guncellemede vs. Degısıyor D zaten hafıza kartı. Ayrıyetten Z de degıstırılmıyor hacklı olsada dersen bunun nedenı rompatcher sıstemı tam erişime acamamsı butun sistem Z dedir dosyaları gezerken gormusundur orda guncelemede bu dosya ve Y degısır..

Root sertifika yükleniyor uyarısını verse rom patcheri kendim kurcam. Donduğu zaman işlemi durduruyorum ve imzalasam bile ugulama erişimine izin verilmedi diyor.rom pacther kurulmuyor. Y önemli değil olmasada olur ama en azından c sys bin klasörüne girebilseydim süper olurdu. Neysee yine güncelleyip hellox kurucam galiba.güncellemeden hemen sonra kurunca rom patcher sorunsuz kuruluyor.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Root sertifika yükleniyor uyarısını verse rom patcheri kendim kurcam. Donduğu zaman işlemi durduruyorum ve imzalasam bile ugulama erişimine izin verilmedi diyor.rom pacther kurulmuyor. Y önemli değil olmasada olur ama en azından c sys bin klasörüne girebilseydim süper olurdu. Neysee yine güncelleyip hellox kurucam galiba.güncellemeden hemen sonra kurunca rom patcher sorunsuz kuruluyor.

Evet usta o bendede olmustu hasta olmustum hard formattan sonra oluyor o hata rompacher yuklenmıyor guncelledıkten sonra yapman gerekıyor

istanbulcad1

Üye
çok teşekkür ederim yardımların için ama söylemeden edemicem ben böyle saçma bır telefon görmedım keşke e71 telefonumu satmasaydım

bloodsheld

Üye
hocam yukardaki sorumu hayla cevaplamadınız?

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
hocam yukardaki sorumu hayla cevaplamadınız?

Hocam öncelikle cok ozur dılerım mesajınızı gorememişim afedersiniz..

Telefonunuzun hack işini telefoncu yaparmı bılmem yaparsa suc işlemiş olcağından yapcağını sanmam forumda kolay cozumlu hack konuları var bakın hellox diye .
Telefonda Navigasyon ucretsiz olmaz veri kulanır ama Wi-Fi yaparsanız olur harıta yuklemede ama konum belırlemez.
Evet kap degişikliği mumkun dostum degıstırebılırsın gri beyaz mavi kırmızı secenekler var ama ben sana şunu diyim beyaz yaptır dostum.. :naughty:

bloodsheld

Üye
hocam son sorumu sorim bari sertifakayla hack arasında ne var ? hack olmadan sertifakamı olmuo ??

s3Fo

Üye
Hocam e72 telefonumda mesaj geldiginde 1 kere titriyordu fakat şimdi noldu bilmiyorum 3 kere titriyor bende hep telefon çalıyo sanıyorum bu olayı 1 titreşime acaba nasıl geri alabilirim?

Bu arada ücretsiz navigasyon için, konumlama yöntemlerinden sadece tümleşiğin açık olması gerekiyor

Üst Alt