Symbian 3 yüz tanıma tuş kilidi

• 2 Mayıs 2011
  • 10203 Okunma
  • 40 Cevap

1. [video=youtube;8AcPBFKnTkY]http://www.youtube.com/watch?v=8AcPBFKnTkY&feature=player_embedded#at=44[/video]

bunu bekliyorum!! :naughty:

Yazan: karasahinemre
  2. waw

3. Vaayyyy nokia bunu yaparsa ayakta alkışlarım çünkü oturacak yer bulamam salonda :) :)

4. wuuw

5. Bende ayakta alkışlayacamda:) hele bi anlasam prgramın ne olduğunu:allalla:

6. ne zaman çıkar acaba

suat1111 bunu beğendi.
  7. aynen ne zaman cıkıcakkı yada mevcutmu ?

8. <br />
    <br />

abi program bildiğin yüz tanıma kilidi sunuyor sana hani bi ara lenovolarda çıktı sonra yayıldı bu da mesela tuşları kilitleyince şifre giriyorsun bu onu yüz e uyarlanmış versiyonu yani telefonun kilidini kendi yüzünle açıyorsun

9. missioN imPossiBLe:aha::aha:

Rich4arD bunu beğendi.
  10. alla alla

11. bu ne olm telefonu açacak olan adam fotoğrafımı ekrana tutar yine açar :D

12. Hahahaha :D Aynen yaw :ehe:

13. bu tamamen yazılımsal birşey nokiadan beklemeye de gerek yk

14. güzel bır uygulamaya benzıyor, boyle bırşey telefonlarda oldugunu duşunursek kalıtelı bırşey olacagı kesın...:oke:

15. Hadi yaptın yüz tanımıya ya tanımassa seni başkalarını tanırasa ozmn telefonla iyi anlaşmak lazım bi küstü mü bittin xD

Cezzbedici3 ve iatis bunu beğendi.
  16. e oğLum şimDi sineKKaYDı bi proFiLimizi girDik diyeLim teLefoNa.. diyeLim yazLığa giTTik teLi evDe unuttuK.. geRi döndümüzDede şaç baş geLDik teLefon ''KimSin Lan seN, get out'' demesin< Resmi açmak için tıklayın >

crazy_oruc, DenizhaNq ve iatis bunu beğendi.
  17. der valla haklısın bu tip programlarda olur böyle sorunlar

18. süper program umarım güncellemeyle entegre ederler telefona.

19. Benim notebook'umda var yüz tanıma. Öyle fotoğrafla falan olmuyor, çünkü yüzünü üç boyutlu olarak tarıyor. Balmumu heykelini yaparlarsa olur anca o dediğin ;)

Ben de öyle sanıyordum bilgisayarımdaki yüz tanımada ama saçı, sakalları uzatıyorum tanıyo, kesiyorum yine tanıyo ;)

20. harika olur walla 1o numara buda Nokianin Amiral gemisinin farki olsun :oke:

Yüklüyor...
22/09/2018 - 11:10