Symbian^3 Üzerinde Android 4.1 Jelly Bean!

Sponsorlu Bağlantılar

HighCore

HighCore

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

HighCore

HighCore

Üye
:)

Bence gurur duyulacak kadar önemli bir mesele değil ama gerçekten çok teşekkürler.

Öyle başka yabancı forumlar böyle değil okadar yaratıcı insanlarımız var ki mesela sen nokia 500 üme yüklüyücem akşama düşüncelerimi daha detaylı yazarım ozaman

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Öyle başka yabancı forumlar böyle değil okadar yaratıcı insanlarımız var ki mesela sen nokia 500 üme yüklüyücem akşama düşüncelerimi daha detaylı yazarım ozaman
Gurur duyulacak kadar önemli bir mesele değil dedim ya :) Yani hayal kırıklığına uğrarsın diye düşünüyorum...Çok kötü...

HighCore

HighCore

Üye
Gurur duyulacak kadar önemli bir mesele değil dedim ya :) Yani hayal kırıklığına uğrarsın diye düşünüyorum...Çok kötü...

Uğraştığın herşey önemlidir hayal kırıklığına bile uğrasam sen uğraşmışsın didinmişsin emek vermişsin bu benim için yeterli :):)

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: HighCore
Jan

Jan

Üye
Sultanım teşekkürler :) sen saraylara layıksın :D

• Beğen
incebey38

incebey38

Üye
nasıl indireceğim resim ACILIYORRRBEYLER SERTİFİKA HATASI VERİYOR LANET OLSUN YAAAAAAA

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Biraz bilgilendirir misiniz ben pek anlamadım. Ne işe yarıyor program? Sertifika hatası verdi :agla2:

M@cros

M@cros

Üye
Sayfanın başında gördüğün resimlerin slaytı gibi düşün.

darkinsan

Üye
nerden indircem

• Beğen

olesimvarbugece

Üye
sertifika hatası veriyor nolucak ??

• Beğen
Tepkiler: incebey38 ve Cihanî Sultan
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Arkandayız Reis güzel gidiyor :DHACK+HACK+HACK
Bu forumda telefonun hackliyse her şey mümkün:) Çeşitli Hack konuları var forumda

• Beğen

sefa oğlan

Üye
s^3 SERTİFİKALI OYUNLAR VARMI

sefa oğlan

Üye
sağol kardeşte signed yazıyo indiriyom sertifika istiyo kesin varsa indrym

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Symbian'a uzun zamandır signed oyun çıkmıyor.Signed olanlar da eskidi genellikle sertifikalarının süresi bitmiştir.Teli hackle kurtul bence çünkü elle sertifikalamak uzun iş ve imzalı oyunların süresi geçti :)

Üst Alt