Symbian^3 Sonunda Hacklendi!

Sponsorlu Bağlantılar

anovelaslife7

anovelaslife7

Üye
bu c5 te işe yararmı.?

tusubasa

Üye
arkdaşlar telefon hack işlemi başırısız olursa format atın düzelir yükleme yapmıyosa yada sys atılan instalserver dosyayı silin bu işlem hepsinde işe yaramaz ama bu işlemi yapmamız lazım SYS DOSYASI açmak için açtıktan sonra instalserver dosyalarını tek tek deneyelim mutluka birisinde yüklme gerçekleşceltir

----------Eklendi @ 02:08:31 ---------- Yazıldı @ 02:01:15 ----------

bende hack işlemi olmadı dosyada yükleme hatası verdi yükleme hatası vermesi instalserver desteklemedini gösterir yani uygun değil ne yapcan instalserveri sılcen başka instalserver denicen yukleme yaptımı hack başarıl :)

Kǔr Şâd

Üye
Bunuda başardılar, tebrikler.

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
elinize sağlık

ömür1978

ömür1978

Üye
nokia c6-01 telefonda bende başaramadım... hata nerede yaptığımı bilmiyorum ama yönergeleri tam olarak uyguladım... :ağlarım:

serinaga

serinaga

Üye
Emeğine sağlık, güzel bir çalışma ...

casper659

casper659

Üye
CertHack bunu yüklemeye calıstıgımda sertifika hatası uygulama saglayıcınızla görüsün diyor. yani yüklemiyor. hem Leftup klasörünün içerisindeki ve cer dosyalarıyla denedim hem onlarsız sonuc degişmedi. Telefonum Nokia N8 Sonuc Bende Olumsuz. Yinede Emege saygı Teşekkürler :vur

tugay__25

tugay__25

Üye
tşk

furkitare

furkitare

Üye
700 liralık telefonun ağzına s*çtınız yani t*şakkürler :off:

yilmaz1676

Üye
c 7 denedim olmadı boşa oyalanmayın

todasangel

Üye
İşe yaramadı. 1. maddedeki dosyayı yüklüyorum, Certhack isimli dosyayı 2 sefer kurmayı bırak 1 sefer bile kuramıyorum

Narconick

Üye
güzel

emiromer

Üye
teşekkürler

sinannalan

Üye
arkadaşlar bu program ne işe yarıyor

şamil4865

şamil4865

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]n8 .rar dosyasını acmıyor. Hackı nasıl kurcaz pc denmi[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt