Symbian^3 Oyun Save Dosyaları [DeVaMLı GünCelleNeCeKTir...] 19.05.2013

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
symbian 3 işletim sistemine uygun

realiteenes

Üye
n8 e yükledim %100 kariyer vardı ama düzgün araba için yıldız yoktu şimdi de oyuna giremiyorum :off:

Anil-D

Anil-D

Üye
kards az bekle benimki btyr atarım

0oyuncu0

Üye
teşekkürler

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
:tşk:

Sniper2023x

Üye
Arkadaşlar size oyun saveleri için tamamıyla kendi tavsiyelerimi söylecem 1 bnce hikayeli oyunlarda kullanmayın oyunun anlamı kalmaz 2 geçilmiş leveli tekrar oynayabilecegin oyunlarda yapın örn:angry bird mesala kilitli bölümler acılır istedgni oynarsın 3 baya emek verdigniz oyunlarda denemeyin mesala adamın leveli sizden düşük olablr save nın nasıl cıkcagını bilemeyiz.eger yapcaksanız üzerine yazmayın direk kopyalayın böylece baska bi profil oluscak 4 ilk kez yapcaksanz önce küçük çokta önemli olmayan cok oynamadgnz oyunlarda deneyin basaralı olursa yaparsınız 5 önmli arkadaş tam kopyala yerlerini vermemiş cognun sadece privatelerini bulmuş siz save dosyasnı bulcaksnz yada profil dosyasını bulun indirdgnz save dosyasndakilerin içergyle hangi klasör cok benziosa ona atın tavsiyelerim bu kadar:Dbu save işi kafama yattı iyi işler cıkartablrm:D

• Beğen
Tepkiler: arslanla

haylaz94

Üye
gt motor akademi hatalı mı uyguladım dediğiniz gibi ama olmadı

kaptanbiloo

kaptanbiloo

Üye
sağol

korkutankara

Üye
saol dostum

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Paylaşım için sağol

devriye55

Üye
The Settlers icin de mumkunse save koysrmisin bu arada tesekkurler :)

cihat04

cihat04

Üye
the settlers pls

matte77

matte77

Üye
tesekkurler dostummm :

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
:D kardeş the setllers save sini bulun bi ya

- - - Eklendi - - -

harbi ya geçilmio bölümler

umit_46

Üye
Teşekkürler

username37

Üye
dungeon hunter 2 save dosyasını öylece attım çalışmadı kardeş nasıl atcaz bi yardım .s asphalt 6da çalışmadı

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
c diyor ama siz e klasörüne atın e: pravite 2003b2ce

- - - Eklendi - - -

bende onların gelişmiş saveleri var pm attım ama cevap vermedi

- - - Eklendi - - -

asplalt 6tıda c pravite/2003b2cc bu klasöre at öyle dene

username37

Üye
kardeş bana pm atsana ben saten e dekine attım indirdim zipler sorunlu yada zipin içinden hangilerni nere atcamı bilmiyorum hesini atıyorum olmuyor.

- - - Eklendi - - -

kardeş bana pm atsana ben saten e dekine attım indirdim zipler sorunlu yada zipin içinden hangilerni nere atcamı bilmiyorum hesini atıyorum olmuyor.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
kardeş izinsiz paylaşım yasaktır tümünü ben oynadım ama savaşcı karakterini cemsidardan alıp geliştirdim buyur link
dh2 pmye gerk yok

Son düzenleme:

korhanad

Üye
afern sıze kaş yapak dıye goz ckarmısınız helal sitede hc bse ınmıyo

Üst Alt