Symbian^3 Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atlantisTR

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum. Symbian^3 Nedir? S60v5 demek Symbian^3 mü demektir? S60v5`ten farkı nedir? Ben telefonu hackledim artık benimki de mi Symbian^3 oldu? Açıklar mısınız? Bu arada telefonum 5800 XM

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İşletim Sistemine Denir Symbian S60v5 Yada Symbian^3 Seninki S60v5 Yani 2008 İn En İyi İşletim Sistemi Ondan Sonra Çıkan Symbian^3 İşletim Sistemi Şuan Android Ve İos Liderlik Koltuğunda Araştır Daha Yenisin Buralarda

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

atlantisTR

Üye
    Konu Sahibi
İşletim Sistemine Denir Symbian S60v5 Yada Symbian^3 Seninki S60v5 Yani 2008 İn En İyi İşletim Sistemi Ondan Sonra Çıkan Symbian^3 İşletim Sistemi Şuan Android Ve İos Liderlik Koltuğunda Araştır Daha Yenisin Buralarda

Yani Symbian^3 5800a uygun değil mi?

kcr

Üye
Yani Symbian^3 5800a uygun değil mi?

Elimizdeki telefonların donanımı symbian'ın hangi versiyonuna uygun üretilmişse en iyi onda çalışıyor. 5800'a S^3 yüklenmez. Velev ki yüklense bile telefon onu kaldıramaz, çalıştıramaz. Donanımı, alt yapısı ona yetmez.

mert41994

mert41994

Üye
Symbian'ın yeni sürümü en basitiyle. s60v5'i windows 7 gibi düşün, symbian 3'de windows 8. Ama donanımsal olarak uyum sağlamadığı için kuramazsınız symbian^3. En basitinden symbian 3 kapasitif ekranlar için geliştirildi s60v5 rezistif. Yani biri elin ısısı mı elektriği mi ne alıyor öbürü basıncı alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt