Symbian^3 Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atlantisTR

Üye
    Konu Sahibi
Symbian^3 Nedir?
Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum. Symbian^3 Nedir? S60v5 demek Symbian^3 mü demektir? S60v5`ten farkı nedir? Ben telefonu hackledim artık benimki de mi Symbian^3 oldu? Açıklar mısınız? Bu arada telefonum 5800 XM

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İşletim Sistemine Denir Symbian S60v5 Yada Symbian^3 Seninki S60v5 Yani 2008 İn En İyi İşletim Sistemi Ondan Sonra Çıkan Symbian^3 İşletim Sistemi Şuan Android Ve İos Liderlik Koltuğunda Araştır Daha Yenisin Buralarda

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

atlantisTR

Üye
    Konu Sahibi
İşletim Sistemine Denir Symbian S60v5 Yada Symbian^3 Seninki S60v5 Yani 2008 İn En İyi İşletim Sistemi Ondan Sonra Çıkan Symbian^3 İşletim Sistemi Şuan Android Ve İos Liderlik Koltuğunda Araştır Daha Yenisin Buralarda

Yani Symbian^3 5800a uygun değil mi?

kcr

Üye
Yani Symbian^3 5800a uygun değil mi?

Elimizdeki telefonların donanımı symbian'ın hangi versiyonuna uygun üretilmişse en iyi onda çalışıyor. 5800'a S^3 yüklenmez. Velev ki yüklense bile telefon onu kaldıramaz, çalıştıramaz. Donanımı, alt yapısı ona yetmez.

mert41994

mert41994

Üye
Symbian'ın yeni sürümü en basitiyle. s60v5'i windows 7 gibi düşün, symbian 3'de windows 8. Ama donanımsal olarak uyum sağlamadığı için kuramazsınız symbian^3. En basitinden symbian 3 kapasitif ekranlar için geliştirildi s60v5 rezistif. Yani biri elin ısısı mı elektriği mi ne alıyor öbürü basıncı alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt