symbian 3 mü ?

• 30 Ekim 2010
  • 1423 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar Geçen gün telefonumdaki ufak bir problemden dolayı kvk ya başvurdum N97 kullanıyorum.Telefonumdaki problemi hallettikten sonra yeni çıkan işletim sistemini yüklemişler. yanlız yükledikleri yeni işletim sistemi s60v5 mi yoksa symbian 3 mü ? farkettiğime göre birkaç ufak değişik var menülerde yandaki çubuktan çekmek yerine ortadan parmağımı yukarıya doğru çektiğimde aşağıya doğru gidiyor.Telefonuma yüklenen yeni işletim sisteminin ne olduğunu nasıl anlayacağım ? . Yardımcı olursanız sevinirim. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Yazan: dj_bomba
  2. değil o kinetic scroll dioz ona symbian ^3 değil yani

3. Sadece ufak bir Güncellememi ? N97 symbian 3 destekliyormu ?

4. malesef donanım bakımından 3d motoru bakımından desteklemez ama c6 cfw kurarsan symbian^3 birazcık benze gorunum bakımından

5. c6 cfw ?

--------------- Ekleme ---------------

kinetic scroll günllemeylemi yapılıyor ?

6. Nokia N97 ilk ciktiginda kinetic scrolling ozelligi yoktu, bu ozellik guncelleme ile Nokia N97'ye sonradan kazandirildi.

Sana da guncel versiyonu yuklemisler.

Su anda N97'e Symbian^3 kurulamiyor.. Nokia politikasinda koklu bir degisim yapmazsa sonsuza kadar da kullanilamayacak.

Sonuc olarak emin ol Senin isletim sistemin Symbian^3 olmadi... Guncel firmware sadece...

7. teşekkürrler.Yani Benim symbian 3 hayalleri suya düştü :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 19:30