symbian 3 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj_bomba

Üye
    Konu Sahibi
symbian 3 mü ?
arkadaşlar Geçen gün telefonumdaki ufak bir problemden dolayı kvk ya başvurdum N97 kullanıyorum.Telefonumdaki problemi hallettikten sonra yeni çıkan işletim sistemini yüklemişler. yanlız yükledikleri yeni işletim sistemi s60v5 mi yoksa symbian 3 mü ? farkettiğime göre birkaç ufak değişik var menülerde yandaki çubuktan çekmek yerine ortadan parmağımı yukarıya doğru çektiğimde aşağıya doğru gidiyor.Telefonuma yüklenen yeni işletim sisteminin ne olduğunu nasıl anlayacağım ? . Yardımcı olursanız sevinirim. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

SilentOne

SilentOne

Üye
değil o kinetic scroll dioz ona symbian ^3 değil yani

dj_bomba

Üye
    Konu Sahibi
Sadece ufak bir Güncellememi ? N97 symbian 3 destekliyormu ?

SilentOne

SilentOne

Üye
malesef donanım bakımından 3d motoru bakımından desteklemez ama c6 cfw kurarsan symbian^3 birazcık benze gorunum bakımından

dj_bomba

Üye
    Konu Sahibi
c6 cfw ?

--------------- Ekleme ---------------

kinetic scroll günllemeylemi yapılıyor ?

ozggurr

ozggurr

Üye
c6 cfw ?

--------------- Ekleme ---------------

kinetic scroll günllemeylemi yapılıyor ?

Nokia N97 ilk ciktiginda kinetic scrolling ozelligi yoktu, bu ozellik guncelleme ile Nokia N97'ye sonradan kazandirildi.

Sana da guncel versiyonu yuklemisler.

Su anda N97'e Symbian^3 kurulamiyor.. Nokia politikasinda koklu bir degisim yapmazsa sonsuza kadar da kullanilamayacak.

Sonuc olarak emin ol Senin isletim sistemin Symbian^3 olmadi... Guncel firmware sadece...

dj_bomba

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 ilk ciktiginda kinetic scrolling ozelligi yoktu, bu ozellik guncelleme ile Nokia N97'ye sonradan kazandirildi.

Sana da guncel versiyonu yuklemisler.

Su anda N97'e Symbian^3 kurulamiyor.. Nokia politikasinda koklu bir degisim yapmazsa sonsuza kadar da kullanilamayacak.

Sonuc olarak emin ol Senin isletim sistemin Symbian^3 olmadi... Guncel firmware sadece...

teşekkürrler.Yani Benim symbian 3 hayalleri suya düştü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt