[Symbian^3] HD Oyunlar İçin Saveler ! [Güncelleme : 22.02.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
teşekkürler

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
Green farm'ı bitirdim save dosyası nerde bulamadım

alexsandir1

Üye
slm

haylaz94

Üye
as ah ah symbian^3 öldü be .s

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ya bana block brraker lazımm

torQaresma

Üye
transformers in oyun savelerini indirme linkini bulamadım ilk sayfada sadece dizinler mi belirtilmiş yoksa savesi de var mı

kunti19

Üye
cok şükür arkadaşlar.kayıt olabildim.en sonra arkadaşlar nokia c7 için okey varmı.

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
arkadaşlar size ASPHALT 6 nın savesini nasıl verecem burdaki save 207 yıldz var bende 231 yıldız var arabalarn hePsi satın alınıp modifiye edilmiştr ayrıca GT RAcinq savesni verecem

mstery60

mstery60

Üye
hackli olmasa olmazmı bi programla falan

pcmisty

Üye
smbyan 3 için oyun indiricem yardımcı olurmusunuz ?

bahadır388

Üye
:tşk:

mstery60

mstery60

Üye
t hanks

Anil-D

Anil-D

Üye
ben bitirdigim oyunlar asphalt 5 dungeon hunter transformers fruit ninja avatar tin tin eternal hero sparta assasins spiderman green farm bu kadar ama bunların saveleri bilmiyom

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ben bitirdigim oyunlar asphalt 5 dungeon hunter transformers fruit ninja avatar tin tin eternal hero sparta assasins spiderman green farm bu kadar ama bunların saveleri bilmiyom

ilk sayfada oyunların save dosyalarının kayıtlı olduğu klasörler var ordan bakabilirsiniz :tebessüm:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
ilk sayfada oyunların save dosyalarının kayıtlı olduğu klasörler var ordan bakabilirsiniz :tebessüm:

bende de epey save vardi ilgelenen olmayınca sildim ama gta racin %98 nfs shftin burdaki savesnden daha ilerdeym

Anil-D

Anil-D

Üye
bana atın btrdgnz oyunları artık symbianle ilgilenen yok cünkü

- - - Eklendi - - -

onları arsif olstrcam herkez yrrlnsın dye

Üst Alt