symbian 3 de birşey kalmadı

• 21 Mart 2013
  • 599 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bu symbian 3 de hiçbirşey kalmadıya mağazada ne varsa indiridim ama hepsi boş şeyler symbianı androide çevirebilsek ne iyi oluır

Yazan: İbrahimEsşiz44
  2. bişey yoktu ki kalsın

3. Symbianı androide çevirmek çok kolay:)
    Şu şekilde S^3 yazıyoruz sonra aradaki fazlalığı kaldırıyoruz S3 işte bukadar:)

İbrahimEsşiz44 bunu beğendi.
  4. sırf kamera ve alışkanlıktan dolayı nokia kullanıyorum ama yine de çok işimi görüyor fazlasını aramıyorum.Zaten birçok androidde de boş şeyler oluyo fark eden birşey yok

5. kcr

kcr
    O kadar uğraşma. Cihaz adını yaz; başından N'yi at, yerine Y koy:ehe

Android'den oyunları çeksen acaba ne kadar müşterisi kalır? Cirit atan virüsler de cabası...

6. Mağazadaki Herşeyi İndirdim Ama Boş Demişsin Peki Paralı Bir Uygulama Aldın Mı Hiç :) ?

Herşeye De Gözü Kapalı Kötü Dememek Gerek.

7. hahahaybbiii

- - - Eklendi - - -

valla onu denemdimya zaten bakıyorım oraya paralı güzel birşey varsa netten indiriyoruım...

8. Paralı Uygulamalarda Seni Hoş Tutmuyorsa Senin Bu Sistemi Bırakma Zamanın Gelmiş :)

9. oyun dışında Androidden fazla bir eksiği yok bence, ama oyun deyincede akan sular duruyor :)

10. kcr

kcr
    Aynen öyle. Eksiği değil sistem kararlılığı yönüyle artısı bile var aslında...

11. Tekrar tekrar aynı konuyu konuşmaya gerek yok Symbian'ın durumu belli artık. :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 05:32