symbian 3 de birşey kalmadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
symbian 3 de birşey kalmadı
arkadaşlar bu symbian 3 de hiçbirşey kalmadıya mağazada ne varsa indiridim ama hepsi boş şeyler symbianı androide çevirebilsek ne iyi oluır

MaxipmaN

Üye
bişey yoktu ki kalsın

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Symbianı androide çevirmek çok kolay:)
Şu şekilde S^3 yazıyoruz sonra aradaki fazlalığı kaldırıyoruz S3 işte bukadar:)

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44
moonstar90

moonstar90

Üye
sırf kamera ve alışkanlıktan dolayı nokia kullanıyorum ama yine de çok işimi görüyor fazlasını aramıyorum.Zaten birçok androidde de boş şeyler oluyo fark eden birşey yok

kcr

Üye
Symbianı androide çevirmek çok kolay:)
Şu şekilde S^3 yazıyoruz sonra aradaki fazlalığı kaldırıyoruz S3 işte bukadar:)

O kadar uğraşma. Cihaz adını yaz; başından N'yi at, yerine Y koy:ehe

sırf kamera ve alışkanlıktan dolayı nokia kullanıyorum ama yine de çok işimi görüyor fazlasını aramıyorum.Zaten birçok androidde de boş şeyler oluyo fark eden birşey yok

Android'den oyunları çeksen acaba ne kadar müşterisi kalır? Cirit atan virüsler de cabası...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mağazadaki Herşeyi İndirdim Ama Boş Demişsin Peki Paralı Bir Uygulama Aldın Mı Hiç :) ?

Herşeye De Gözü Kapalı Kötü Dememek Gerek.

• Beğen
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
hahahaybbiii

- - - Eklendi - - -

valla onu denemdimya zaten bakıyorım oraya paralı güzel birşey varsa netten indiriyoruım...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hahahaybbiii

- - - Eklendi - - -

valla onu denemdimya zaten bakıyorım oraya paralı güzel birşey varsa netten indiriyoruım...

Paralı Uygulamalarda Seni Hoş Tutmuyorsa Senin Bu Sistemi Bırakma Zamanın Gelmiş :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
oyun dışında Androidden fazla bir eksiği yok bence, ama oyun deyincede akan sular duruyor :)

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Tekrar tekrar aynı konuyu konuşmaya gerek yok Symbian'ın durumu belli artık. :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt