Sygic v16.5.0 Apk tomtom (ta) 2016.10 + HERE(nt) 2016.09

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Sygic ta Apk yükleyiniz int. hafiza yada sd karta yüklemek istediginizi sorar
seciminizi yaparsiniz
kullanmakta oldugunuz Sygic varsa üzerine yükliye bilirsiniz
Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan,
Bahreyn, Belçika, Benin, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan,
Burkina Faso, Kamerun, Kanada, Kanarya Adaları, Kolombiya, Hırvatistan,
Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Danimarka,
Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gabon, Almanya, Gana, Cebelitarık,
Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Şili, Endonezya, İran, Irak,
İrlanda, İtalya, Kenya, Kuveyt, Letonya, Lesotho, Liechtenstein,
Litvanya, Lüksemburg, Makau, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya,
Mauritus, Mayotte, Meksika, Monako, Fas, Mozambik, Namibya, Hollanda,
Yeni Zelanda, Nijer, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler,
Polonya, Portekiz, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Reunion, Romanya, Rusya,
San Marino, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya,
Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Svaziland, İsveç, İsviçre, Tayvan,
Tanzanya, Tayland, Togo, Tunus, , Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap
Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, ABD, Vatikan, Zambiya,
Zimbabve, Venezuela, İsrail, Hindistan, Vietnam,
Türkiye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: kempa, xxnlxx, Resul36463 ve 10 diğerleri

Adanalim

Adanalim

Üye
Tesekkür memoli6767

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
behzat

behzat

Üye
Teşekürler

• Beğen
Cicim

Cicim

Üye
Tşk

• Beğen
ahmet meço

ahmet meço

Üye
Memoli kardeşim verdiğin link çok reklam lı yandex e neden yükleme yapmıyorsun

melihbafra

Üye
rar şifresi nedir bunun

melihbafra

Üye
memoli6767 açmıyor

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu sürümde adresi sesli arama gelmiş. Gittikçe güzele gidiyor bu uygulama.

:tşk:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
corus54

corus54

Üye
eskı sygic gıttı memoli yenısıde yüklenmıyor acıklama ıyı degıl apk yok tesekkur ederım ılgın ıcın

asgz

asgz

Üye
Sygic başlığı sabitlenmeli, açıklama yazılmalı yeni sürümler için sadece linkler yenilenmeli.

• Beğen
Tepkiler: vedat1966
vedat1966

vedat1966

Üye
Sygic başlığı sabitlenmeli, açıklama yazılmalı yeni sürümler için sadece linkler yenilenmeli.
Katılıyorum kardeşim her yeni sürüme yeni konu geçmiş hatalara verilen cevaplar çöp oluyor.
"Teşekkürler" yazıyor. Arkadalar "TEŞEKKÜR" yada "BEĞENİ" butonu zaten bu iş için. tartan kullanalım. 20 sayfa konu ininde en az 10 sayfa teşekkürler, eline sağlık vs. İnsanı siteden soğutuyor bu durum en azından beni soğutuyor.

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Sagolasin memoli kardes. Arkadaslar, bence gittikce güzelleşmiyor bu uygulama. 16.4.4 stabil calisiyordu. Yeni sürümü yükledim 16.4.9, durmadan yolda iken kapaniyor. Girdim playstore ve milletin uygulama hakkinda yazdiklarina baktim. Baya cok müsteri kiziyorlar. Adamlar parayla satin aldik ve durmadan kapaniyor diyorlar. Ve 16.5.0 da adresi girmek bir mucizeye benziyor. Yükledim bütüm avrupayi. Adres girecem girmesinede, ama ne gircem? Ya ülke veya sadece sehir veya da sadece sokak ismi. Önceden sirasiyla ülke, sehir, sokak ve numara giriyorduk. Simdi sokak veriyoruz ama numara girme imkani yok. Yaziyoruz sokak ismini, getiriyor almanyada ve baska ülkelerdeki benzer sokaklari ve burdan sececeksiniz. Numara vermek imkansiz. Adamlara bu durumu paylasmislar playsorede. Sildim bende telefonumdan. 16.4.4 sürümünü yükleyim dedim ama nafile. Aciyor ve konumu belirledikten sonra almanya haritasini indirmek icin sunuyor. Bunu onayladiktan sonra indirmeye basliyor ve az sonrada kapatiyor uygulamayi. Kac defa sildim ve 16.4.6, 16.4.8, 16.4.9, 16.4.10 yükledim. Hicbirisinde olmadi. 16.4.6 ve 16.4.8 i hic acmiyor. Dosya yöneticisinden bile bakiyorum, temiz bir sekilde silmis kaldirmis, android > data > com.sygic.aura klasörü bile kalkmis ama yeniden yükleyince herhangi bir sürümü olmuyor. Indirdigim sygic klasörünü bile telefon hafizasinin ana dizine atsamda veya com.sygic.aura klasörünede nafile

asgz

asgz

Üye
Sesli adres aramayı nasıl kullanıyoruz ?

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Evet, bakiyorumda yardımlaşma hat safhasında bu konuda. Beyler, kimse sizden Teşekkürler ve Sağolasın beklemiyor. Onun icin Beğen Button'u var. Sadece Bilgilerinizi ve nasil calistiğini uygulamanin veya herhangibi bir sorun ile karşılaştınızmı diye açıklama bekliyoruz. Yoksa internette her bir köşede sitede ayrı ayrı uygulama bulunuyor. Bizim burada bir farkımız olmalı. Bizim yardımlaşma ve dayanışmamız bu mu olmalı?

• Beğen
Tepkiler: rizatemur

Üst Alt