Sx'imizi Oyun Konsolu Yapalım ! Açma, Yükleme, Silme

Sponsorlu Bağlantılar

newology

Üye
Kardeş ellerine sağlık verdiğin genel bilgiler için sağoalsın

DaRKNeSS_07

Üye
Çok sağol çok işime yaradı :artı:

ozyrap

Üye
herşey süper de şu picodrive programını bulamadım! nerden bulabiliriz???

endera

Üye
picodrive benzer baska bisiy daha vardi onu bilen varmi

akrepkore

akrepkore

Üye
sagolll

cracks90

Üye
yararlı bilgiler sağolun

yampirik2

Üye
Timhat senin kendi sitene ne oldu?

varsay

Üye
picodrive buldum yuklemeye calıştım uygun degil eksik dosya gibi uyarı verdi ona benzerbaska program bilen varmı ?

riffraff

Üye
sağolasın abi inşallah işime yarar :oke:

santacruz

Üye
saol arkadaşım

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by tyler_durden@Apr 10 2005, 05:12 PM
peki neogeo emülatörü varmı? (metalslug falan)
gerçi neogeo oyunları 50-60 mb.galiba ama..
[post=27816]Quoted post[/post]​
abi aynı soru benim içinde geçerli ama arkadaşım son çıkan romlar haricinde oyunların boyutu genelde küçük kmesela kof serisi falan 25mb gibi yer kaplıyor pek küçük değil amam olsun :D :haha:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by endera@May 16 2005, 07:14 AM
picodrive benzer baska bisiy daha vardi onu bilen varmi
[post=55880]Quoted post[/post]​
sms plus var sega master system oyunlarını oynatmaya yarıyo :rolleyes:

achilles_kenan

Üye
la olum sx1 den oyun konsolu mu olur size ben benim ptg yi weriim takın telefonunuza girin arena ya kapışalım haa pardon ptg only on n-gage di dimi siz sonic oynıyın bak o zaman oyun konsolu olur sizinkiler de

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by achilles_kenan@Jul 1 2005, 11:53 PM
la olum sx1 den oyun konsolu mu olur size ben benim ptg yi weriim takın telefonunuza girin arena ya kapışalım haa pardon ptg only on n-gage di dimi siz sonic oynıyın bak o zaman oyun konsolu olur sizinkiler de
[post=101379]Quoted post[/post]​

sen cebinde yassı bi kütle tasımaya devam et arkadasım.biz sx1 den memnunuz ayrıca sx1 sonic.tombraider .op.shadow.tony hawks.elder scrolls.shdowkeys.fifa2004-2005.pandemonium crash nitro. gibi oyunlarıda calıstırıyo kamera ve radyo olaylarına girmeyelim bile...

Legend_Come_Back

Üye
Originally posted by ardadoganer+Jul 2 2005, 03:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ardadoganer &#064; Jul 2 2005, 03:51 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-achilles_kenan@Jul 1 2005, 11:53 PM
la olum sx1 den oyun konsolu mu olur  size ben benim ptg yi weriim takın telefonunuza  girin arena ya kapışalım  haa pardon ptg only on n-gage di dimi    siz sonic oynıyın  bak o zaman oyun konsolu olur sizinkiler de
[post=101379]Quoted post[/post]​

sen cebinde yassı bi kütle tasımaya devam et arkadasım.biz sx1 den memnunuz ayrıca sx1 sonic.tombraider .op.shadow.tony hawks.elder scrolls.shdowkeys.fifa2004-2005.pandemonium crash nitro. gibi oyunlarıda calıstırıyo kamera ve radyo olaylarına girmeyelim bile...
[post=101709]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
yassı bir kütle :artı: :lol2: :lol2:

.iRsiT

Üye
:D :D :D

Dur_ex

Üye
ardadoganer senin cenin dikey heralde

TuGo

Üye
emeklerinj için saolda ben tanıtamadım bilgisayarıma yarıdmıcı olurmusunuz arkadaslar

fgokcegoz

Üye
ARKADAŞLAR BENDE DE SX1 VAR AMA ÇOK KİLİTLENİYOR. 5 DEFA SERVİSE GİTTİ.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM. öZELLİKLE AGİLE MESSENGER PROGRAMINI KULLANIRKEN KİLİTLENİYOR. İSTERSENİZ SİZDE BU PROGRAMI SİZDE İNDİRİN KULLANIN :oke:

yurtseverstar

Üye
slm dostum ben telime mp3 yüklüyecem ve sx1 modeli kullanıyorum epeydirde sana soru sormamıştım ustat sorum şu mp3 yüklediğim zaman kendi kafasına göre dolduruyor ve belgelerimdeki kayıtlı müzikleri alıyor nasıl istediğim parçaları dolduracam yardımm......parçaları kendim belirlemek istiyorum telin cd sini bilgisayara yükledim ama mp 3 doldur dediğimde kafasına göre yüklüyor nasıl yapacam
;;)

Üst Alt