sx1 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
sx1 yardım
:wacko: siemens sx1 in var yeni bazı programlar yükledim.arada bir sistem hatası ! diye yazı cıkıyor.sebebi nedir? ne yapmam lazım..düzeltmek için.tel bir zarar verirmi.. ;)

tyler_durden

Üye
fazla uygulama yuklememek lazım.. çakışma yaşayan uygulamalar olabilir..

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
öyle fazla program yüklemedim,toplam 10 tane program hepsi.millet 50-60 program yüklüyüm bişey olmuyor diyor...! ;)

blue_hangman

blue_hangman

Üye
o hata bendede var ve onun yüzünden artık telefonum hafıza kartını tanımıyor

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
sonradan yüklediğim bütün programları sildim düzeldi.yeniden aynı programları yükledim tekrar aynı hatayı veriyor.birbiriyle uyuşmayan programlar demekki ama hangisi uyuşmuyor nasıl anlıyacam. :huhu:

Zero

Zero

Üye
Genelde Telefonun sistem ayarlarına müdahale eden veya arkaplanda otomatik çalışan programlar neden olur..

RoCKo

Üye
Originally posted by blue_hangman@Sep 6 2005, 10:45 PM
[post=157043]Quoted post[/post]​

Kardeş Bir Süre Sonra Okumaya Başlar Bende de Aynısı Oldu :(

cllgr KArdeş Senin Sorununda Yaşadım Versyon Atım ve Sorun Gitti

C@N

C@N

Üye
yaw cakısan programlar var hakkatten benim 6600da da basıma geldi ekran koruyucu ile tus kilidi programı aynı anda calısmıyodu

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by RoCKo+Sep 7 2005, 12:29 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(RoCKo &#064; Sep 7 2005, 12:29 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-blue_hangman@Sep 6 2005, 10:45 PM
[post=157043]Quoted post[/post]​

Kardeş Bir Süre Sonra Okumaya Başlar Bende de Aynısı Oldu :(

cllgr KArdeş Senin Sorununda Yaşadım Versyon Atım ve Sorun Gitti
[post=157256]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
yeni version çıkacak diye bekliyoruz ama bi haber yok.okulların açılışına yetişeceği vede birçok sorunun halledildiği söyleniyordu işallah doğrudur.en çok rahatsız eden şeylerden biri bu bide sesi az çıkıyor.öbürleri neyse o kadar rahatsız etmiyor.

RoCKo

Üye
Çıkar İnşallah Bende Atırırım Gitmeden

balli31

balli31

Üye
foramt at bende yaşadım formatladım ve rahatladım

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by balli31@Sep 7 2005, 11:49 AM
[post=157586]Quoted post[/post]​
daha önce format attım düzelmişti doğruda hiç program yüklemiyecezmi.yani tel birçok özelliği var ama kullanma demek olmuyormu bu. :wacko: en iyisi tel uyumlu programları araştırıp yüklemek galiba.neyse yinede ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. ;)

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by balli31@Sep 7 2005, 11:49 AM
[post=157586]Quoted post[/post]​
daha önce format attım düzelmişti doğruda hiç program yüklemiyecezmi.yani tel birçok özelliği var ama kullanma demek olmuyormu bu. :wacko: en iyisi tel uyumlu programları araştırıp yüklemek galiba.neyse yinede ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. ;)

perfectlover

Üye
Originally posted by cllgr@Sep 6 2005, 09:29 PM
:wacko: siemens sx1 in var yeni bazı programlar yükledim.arada bir sistem hatası &#33; diye yazı cıkıyor.sebebi nedir? ne yapmam lazım..düzeltmek için.tel bir zarar verirmi.. ;)
[post=156874]Quoted post[/post]​

Bu mesajın çeşitli nedenleri var. Birincisi kurduğun programlar S60 (Symbian) için olmayabilir. Mesela UIQ içindir doğal olarak "sistem hatası" verir. İkincisi kurduğun programlardan bazıları "cr*ck" değildir. Telefonunda çalışmaz. Probleminin tam çözümü için hangi programları kurduğunu da yazarsan daha net cevaplar ve çözümler verebilirim.

limandereli

Üye
bazı programlar dan dolayı oluyo bendede oldu ama uymayan programları sildim daha olmuyo gereksiz çok program yükleme tel e zarar veriyo

msw

msw

Üye
siemenste olan doğal bir hata...hepsinde sadece seninkinde değil...bazı programları açmaz ve sistem hatası verir...versiyon farkından olur....

bjkliahmet

Üye
telefonun bütün programları desteklemeyebilir.desteklemiyorsa sistem hatası verir.
program bozuksa dosya bozuk der.ben de nokia 6600 programı yüklemeye çalıştım hep sistem hatası verdi...kolay gelsin. :artı:

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
;;) sagolun arkadaşlar,sonradan yükledigim programların hepsini sildim sorun düzeldi.kurdugum programlar ya s60 degildi,yada cr*ck degildi perfectlover arkadaşın dediği dogru.propramları yüklemeden önce sx1 de çalışıyomu diye araştırmak lazım.herkeze teşekkürler.. ;;)

perfectlover

Üye
Originally posted by cllgr@Sep 16 2005, 01:02 AM
;;) sagolun arkadaşlar,sonradan yükledigim programların hepsini sildim sorun düzeldi.kurdugum programlar ya s60 degildi,yada cr*ck degildi perfectlover arkadaşın dediği dogru.propramları yüklemeden önce sx1 de çalışıyomu diye araştırmak lazım.herkeze teşekkürler.. ;;)
[post=166399]Quoted post[/post]​

Rica ederim birbirimize yardım için varız bu forumun amacı bu

extinct

Üye
arkadaslar sx1 icin vidyo düzenleme programı lazım varsa veririmisiniz lütfen yardımcı olun simdiden sglun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt