Telefon Tavsiyesi Sx1 mi 6600 mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Dark saga &#064; Jan 14 2006, 02&#58;38 AM) [post=251981]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
adam birden telofonu alınca tam bi klasik türklüğünü gösterdi hemen benimki iyisi mantığıyla fanatikleşti bitek bizim millete mahsus olan bişey bu ´benim malım eniyisi´ mantığı. sen bi pc ye atda gör onun fotoları iğrenç ötesi 6630 varken 3230 da nedirki? radyo istiosan al 1 milyoncudan hem küçük çakmak cebinde taşırsın
[/b][/quote]

Hehe

Kardeşim sen 6630 u al 3230 u da al bi hafta boyunca ikisini de kullan sonra yorum yap.Ben öyle yaptım 3230 bana uygun geldi.Boyut,ağırlık,radyo,joystick vs.

Radyo konusunda al bi mp3 player bi de 3310 idare et ona bakarsan.

Bi de ikisi ile de resim çektim.
Bu 3230 ile daha ne istim.

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
bence 6600 belki radıo su yok ama daha cok werim alırsın cunku 6600 symbian 7.0 kullanırken sx1 6.0 kullanıyo artı ikiside s60 kullanıcı arayuzu olmasına rağmen 6600 2nd Edition....ayrıca sx1 de cok sistem hatasıyla karsılasabilirsin.... bence 6600

Dark saga

Dark saga

Üye
<div class='quotetop'>(ErtugrulT &#064; Jan 20 2006, 02&#58;24 PM) [post=257354]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Dark saga &#064; Jan 14 2006, 02&#58;38 AM) [post=251981]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
adam birden telofonu alınca tam bi klasik türklüğünü gösterdi hemen benimki iyisi mantığıyla fanatikleşti bitek bizim millete mahsus olan bişey bu ´benim malım eniyisi´ mantığı. sen bi pc ye atda gör onun fotoları iğrenç ötesi 6630 varken 3230 da nedirki? radyo istiosan al 1 milyoncudan hem küçük çakmak cebinde taşırsın
[/b][/quote]

Hehe

Kardeşim sen 6630 u al 3230 u da al bi hafta boyunca ikisini de kullan sonra yorum yap.Ben öyle yaptım 3230 bana uygun geldi.Boyut,ağırlık,radyo,joystick vs.

Radyo konusunda al bi mp3 player bi de 3310 idare et ona bakarsan.

[/b][/quote]
arkadaşım demişinki al bi mp3 player bideal 3310 demişin mp3 player foto çekio mu? ayrıca fotolar berbat kabul et bence ayrıca her iki teli kullanmadığımı nerden biliosun? ama şöle diebilirdin al bi mp3 al bide k750i

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
hehe.

nerelere gitti konu.

ben kapatıyom bu mevzuyu.
herkese düşüncelerinden dolayı tşkr ederim.
tabi herkesin düşüncesi farklı.saygı duyarız.

bye

cumcum23

Üye
<div class='quotetop'>(cllgr &#064; Oct 9 2005, 04&#58;07 PM) [post=187582]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Originally posted by cmert17@Sep 15 2005, 06:52 PM
sıradan insanların kullandığı,karaktersiz bi telefon kullanmak istiyosan 6600 al.nerde bi pazarcı, inşaatçı var elinde mutlaka bi 6600 vardır.sx1 kullanmak ayrıcalıktır.ayrıca sx1 in mp3 playerından bir şarkı dinle ondan sonra karar ver.çoğu s60 programını da çalıştırır sx1.forever sx1...
<div align="right">[post=166057]Quoted post[/post]</div>
insanları küçümsemek ayıp kardeşim.anlının teriyle kazanan herkeze saygı gösterilir.tel + larını vede - anlatırsın yeter.yakıştıramadım dogrusu.

Originally posted by cumcum23@Oct 9 2005, 03:55 PM
cmert17 zaten senin ağzının payını vermiş eğer hala çelişkideyim diyosan gel bide ben vereyim 6600 a biz yumurta diyoz ama sx1öle mi karizma teknoloji herşey var ben sx1 kullanıyom 6600 da duyduğum sorunların hiçbiri çıkmadı hatta sorun çıkmadı neyse bye    
<div align="right">[post=187571]Quoted post[/post]</div>
kardeş kavganın gürültünün geregi yok.benimde sx1 im var memnunum ama 6600 kullananıda hor görme bence.her tel iyi vede kötü yanları var.ayrıca herkezin zevki ve istekleri ayrıdır.kendine uygun olanı secersin olur biter.
[/b][/quote]
haklısın am herkeste war be abi ele düştü tel

kaya09

Üye
<div class='quotetop'>(cmert17 &#064; Sep 15 2005, 05&#58;52 PM) [post=166057]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sıradan insanların kullandığı,karaktersiz bi telefon kullanmak istiyosan 6600 al.nerde bi pazarcı, inşaatçı var elinde mutlaka bi 6600 vardır.sx1 kullanmak ayrıcalıktır.ayrıca sx1 in mp3 playerından bir şarkı dinle ondan sonra karar ver.çoğu s60 programını da çalıştırır sx1.forever sx1...
[/b][/quote]

turgay89

turgay89

Üye
ya arkadaslar yeter artık.. kusura bakmayın da b.ku cıktı bu muhabbetin.. silinsin bu konu artık..

RockFord Fosgate

Üye
hakkaten ha neyı tartısıyonuz????alan almıs sonucta herkese gore aldıgı telefon kullanıslı ve ıyıdır lutfen gereksız yere tartısmayalım&#33;&#33;

wapcimor

Üye
alan almıs telefonunu.neden tartısıyoruz bilmem ama yalnız bi konuya deyinmk istiyorum sx1 in ekranı hiç bir zaman 6600 ın kinden iyi olamaz bi kere tft abicim parıl parıl parlıyor.biz yan yana koyduk aradaki fark hemen anlasılıyor.

barabelli

barabelli

Üye
sx1 zevkler ve renkler tartısılmaz saygılar

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Jan 24 2006, 12&#58;27 PM) [post=261721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sx1 zevkler ve renkler tartısılmaz saygılar
[/b][/quote]

aynen

Alive

Alive

Üye
hepinizini başına 6600 kadar taş düşsün..Yazık bea..Bi telefonu küçümsemeniz bi yana kullanıcılarınıda aynı kefeye koyup hakaretler yağdırıyosunuz..Sizin karakterinizden şüphe ederim..SX1 hikaye..6600 varken o anca pixellerini kaldırımlardan toplar..Neyse ağzımı açtırmayın akıllı olun..Asıl sizin gibi düşünenler karaktersiz olabilir...

NOT:SÖZÜM SÖZLERİNİ ÖLÇÜP TARTMADAN KÖRÜ KÖRÜNE BİR TELEFONA BAĞLANIP DİĞERLERİNE ..K ATANLAR İÇİNDİR..

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
at avrat SX1

a21a

a21a

Emekli Yönetici
değerli arkadaşlar.
her iki telefon modelinin de kendisine göre üstün özellikleri var. böylesine basit bir konuyu tartışmaya dönüştürmek ne kadar anlamsız. konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt