Telefon Tavsiyesi Sx1 mi 6600 mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cmert

cmert

Üye
sx1 kullanmak ayrıcalıktır ve bunu 6600 kullananlar hiç ama hiç anlayamazlar.kulandığın telefon kişiliğini de yansıtır.sx1 fark yaratır.forever sx1...

yoks

Üye
Arkadaşlar belki bana düşmez ama biraz konuyu sapıttık !!!

arkadaş 6600 mı sx1 mi dedi bizde fikirlerimizi ortaya koyduk

''sx1 bir ayrıcalıktır'' ''6600 kullananlar basit insan gibi '' ibareler kullanmak yanlış.. bence

Sayğılar.

SnL.dracula

Üye
kardesım sx1 ın bır tane sx1 dıye cd sı var onu tak bılgısayara ilk basta bır ekran cıkıo sıyah ıcınde sx1 ozellıklerınden bahsedılıo. sen ordan cık ve cd ın ıcını ac yanı arastır de ıcını sag tıklayıp sonra orda setup var setup da turkce yı kur ve rahatına bak bılgısayara usb gırısnı tak dıger tarafını da telefona tak sonrada bılgısayarımı tıkla orda sx1 dıye turuncu bır lınk var onu tıkla ve sx1 ın ıcıne gır tamam mı artık ne yapmak ıstersen yapabılırsın hadı allaha emanet ol. namazlarını kacırma ve su bılgıye karsılık gunde 20 kere ölümü hatırla ve dünyaya ne için gönderildiğini düşün. ve o şu an ne ile uğrştığını karşılaştır. ;;)

luckyesref

luckyesref

Üye
Dracula arkadaşa katılıyorum ama bilgisayarın xp değilse yükleyemezsin. ayrıca kurulumu yaptıktan sonra.saatin yanında 2 yeni simge gelecek biri sx1 diğeri bağlantı türü için sx1 simgesine sağ tıkla çıkan menüde en üsttekini seç. sonra diğer simgeye tıkla ve aç pencede de ordaki herşeye tik koy kafan rahat kalsın.ardından sx1'i bilgisayara bağla (uyuzluk yapıp iple bağlama :D ) ardından biraz bekle.Sx1 Pc Suite'den bir uyarı çıkacak 15'ten geriye saymaya başlayacak evet butonuna bas. sonra pc suiteyi çalıştır işte bağlandın.

NOT: masaüstünde 3 yeni simge oluşcak
1.) pc suite
2.) Tlf'yi hdd gibi içindekilere ulaşmanı sağlar.
3.) GPRS ile internete girmek için ama hiç denemedim.çünkü adsl var bende.neyse
sorun olduğunda yaz yardımcı oluruz biz sana

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cevap veriyorum.

Nokia 3230

Ayrıca sx1 araştırmalarımda elime geçen tüm resimeri de upload ettim.
isteyen indirebilir.

Ayrıca araştırmalarım sonucu dost tavsiyesidir.

Nokia dan şaşmayın.

berkant10

berkant10

Üye
sana bir sx1 sahibi olarak tavsiyem aman sx1 alma benimki 4.üncü defa servise gitti ama sx1 alma dediysek 6600 da alma çok klasikleşti.onun yerine sony ericsson al benim söyleyeceğim budur

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(berkant10 &#064; Jan 7 2006, 10&#58;56 PM) [post=247835]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sana bir sx1 sahibi olarak tavsiyem aman sx1 alma benimki 4.üncü defa servise gitti ama sx1 alma dediysek 6600 da alma çok klasikleşti.onun yerine sony ericsson al benim söyleyeceğim budur
[/b][/quote]

Artık çok geç 3230 aldım.Kesinlikle tavsiye ederim

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(SnL.dracula &#064; Oct 11 2005, 02&#58;15 PM) [post=188702]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kardesım sx1 ın bır tane sx1 dıye cd sı var onu tak bılgısayara ilk basta bır ekran cıkıo sıyah ıcınde sx1 ozellıklerınden bahsedılıo. sen ordan cık ve cd ın ıcını ac yanı arastır de ıcını sag tıklayıp sonra orda setup var setup da turkce yı kur ve rahatına bak bılgısayara usb gırısnı tak dıger tarafını da telefona tak sonrada bılgısayarımı tıkla orda sx1 dıye turuncu bır lınk var onu tıkla ve sx1 ın ıcıne gır tamam mı artık ne yapmak ıstersen yapabılırsın hadı allaha emanet ol. namazlarını kacırma ve su bılgıye karsılık gunde 20 kere ölümü hatırla ve dünyaya ne için gönderildiğini düşün. ve o şu an ne ile uğrştığını karşılaştır.
[/b][/quote]

ya aga ben cd yi ac yaptım.. ama orda setup falan yook. Applications and services, data, xtras, autorun, sx1.dxr var. 2 tane de sx1 simgesi.. ben mi yanlıs yapıyorum.. bi de benim xp surumu sp2 mi ne.. aynı cd den arkadasa yukluyorum telefonu goruyo ama benim pc ye yukleyince tel gorunmuyo.. acaba sorun nedir?

tesekkurler..

berkant10

berkant10

Üye
bravo kardeş iyi seçim yapmışsın her ne kadar sevmesemde nokia iyidir sağlamdır

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(berkant10 &#064; Jan 7 2006, 11&#58;07 PM) [post=247850]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bravo kardeş iyi seçim yapmışsın her ne kadar sevmesemde nokia iyidir sağlamdır [/b][/quote]

siz daha neyi tartışıyosunuz ya bırakın bu geyikleri.imzamda son noktayı koydum şahsen.

RockFord Fosgate

Üye
walla 6600 dandık kaldı almayın SX1 super tel&#33;&#33;&#33;herseyı yaparsın radyo fılan hersey war&#33;&#33;&#33;&#33;sesı super&#33;&#33;tak kulaklıgını dınle&#33;&#33;hele bıde sıyahsa oohh karızma&#33;&#33;&#33;tabııkııı SXone&#33;&#33;&#33;

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar daha neyi tartışıyoz.
Başlığı ben açmıştım.Ama cevabı verdim.Nokia 3230 aldım.Herşeyi var 1,3 mp kamera radyo vs vs .yok yok.
Bi de sx1 ciler kendilerini avutmasın.Ben çok araştırdım.Sx1 çabuk bozuluyo ve yedek parça vs vs sorunları var.
Bu devirde nokia dan şaşmican.Nokta.Bitti.

cepix

cepix

Üye
Hayırlı olsun sanada sende kendini kandırma ahım şahım bi alet değil 3230 + Nokia dan neden şaşmıyacaksın açıklarmısın

abuvice

abuvice

Üye
Nokia al..

ErtugrulT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım sen önce 3230 u kullan ondan sonra yorum yap.
Bağımlılık yapıyo...

Çünkü

1.nokia kullananlar bilir.
2.symbianlı
3.heryerde yedek parça,program vs. var
4.bi yere gidince kesin nokia şarjı var.
5.

zaten telefon; fiyat,görünüş,hafiflik ve özellikleri ile harika.

Dark saga

Dark saga

Üye
adam birden telofonu alınca tam bi klasik türklüğünü gösterdi hemen benimki iyisi mantığıyla fanatikleşti bitek bizim millete mahsus olan bişey bu ´benim malım eniyisi´ mantığı. sen bi pc ye atda gör onun fotoları iğrenç ötesi 6630 varken 3230 da nedirki? radyo istiosan al 1 milyoncudan hem küçük çakmak cebinde taşırsın

burpainkillerak

Üye
at avrat sx111111111111111111111111111111111111111111

hzrcn

Üye
66oo&#39;ım War..Fakat Kesinlikle Sx1

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Konuyu açan arkadaşımız telefonunu aldı , artık öneri yapmak biraz saçma olur.&#33;

assasin

Üye
1-sx1 in sesi 6600dan fazla çıkıyor + daha canlı stereo
2- radyo
3- 6600 da joystick kırılma oluomuş 2 arkadımın kırıldı..15 parça gelmesini beklediler..sx1in daha kısa olduğu için kırılmıo
4-sx1 de tam ekran resim çekebiliosun 5 zoom + tam ekran video izleme var..
5 malesef sx1 de tema yok ben bunun için 6670 alcam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt