SX1 imizi uçuş modunda çalıştıracak patch varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
SX1 imizi uçuş modunda çalıştıracak patch varmı
:megafon: arkadaşlar sx1 imizi uçak modunda çalıştırmamızı sağlayan patch

varmı hiç kullandınız mı benim sürekli yolculuk yapan akrabam var hep

kapatmak zorunda kalıyormuş sim kartsız yada şebeke bağlantısını kesen

program varsa elinizde eklerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür:good:

ugurguner

Üye
arkadaşım telefonun ayarlar menüsünden şebeke seçimine gir. otomatik olan seçeneği"el ile" ayarına getir.şebekeleri bulduktan sonra kendi oparatörünün dışındaki bir oparatörü seç.zaten erişilemiyor diyecektir.daha sora iptal seçeneğini kullanarak çık. artık oparatör dışısın.al sana uçuş modu...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
onu ben zaten yazmıştım profesör öyle değil fwle ilgili olarak sordum

ocu77

ocu77

Üye

bu pro yu çalıştırmak için tel kapalı iken sim kartı çıkartıyoruz teli öyle açıyoruz..açılışta pro devreye giriyor ve enable fly modu seçip teli açıyoruz.Bildiğim kadarıyla modifiye fw lerde mp3 player ve radyo çalışmıyor..offical fwlerde ise (patchsiz standart) mp3 player çalışıyor...

seoseres

Üye

bu pro yu çalıştırmak için tel kapalı iken sim kartı çıkartıyoruz teli öyle açıyoruz..açılışta pro devreye giriyor ve enable fly modu seçip teli açıyoruz.Bildiğim kadarıyla modifiye fw lerde mp3 player ve radyo çalışmıyor..offical fwlerde ise (patchsiz standart) mp3 player çalışıyor...
dostum bu link ölmüş bi daha yükleyiversen. şimdiden teşekkürler

mayk73

mayk73

Üye
arkadaşım sana tavsiyem psilok stools var o proyu yüklesin onda uçak modu da var uçak moduna geçiş yaptımı uçağa herhangi bir zarar vermiyormuş bildiğim kadarıyla benim de dayımın oğlu var almanyada her zaman gelip giderken o proyu kullanı yormuş. birde onu denesin ben denemedim çünkü hayatım da uçağa binmedim desem yalan olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt