SX1 için Skin/Tema vb.dosyalar

Sponsorlu Bağlantılar

remarke

remarke

Üye
Originally posted by wisdamsteel292@Jun 10 2005, 03:17 PM
SX1 için 2.O paket sürümü var orada theme programı var.ilk kurdukları 1.5 bunun için siemensin kendi sitesinden bulabilirsiniz.ama telefon garanti dışı kalıyor.SX1 için ses yükseltici programda var o zamanda garanti dışı kalıyor
[post=80662]Quoted post[/post]​

iyi de hocam ben siemens sitesine baktım bulamadım sana zahmet bir linkini verir misin? şimdiden teşekürler . takayım garantiye ben tema istiyom yaww :) :help: :vur:

remarke

remarke

Üye
Originally posted by wisdamsteel292@Jun 10 2005, 03:17 PM
SX1 için 2.O paket sürümü var orada theme programı var.ilk kurdukları 1.5 bunun için siemensin kendi sitesinden bulabilirsiniz.ama telefon garanti dışı kalıyor.SX1 için ses yükseltici programda var o zamanda garanti dışı kalıyor
[post=80662]Quoted post[/post]​

iyi de hocam ben siemens sitesine baktım bulamadım sana zahmet bir linkini verir misin? şimdiden teşekürler . takayım garantiye ben tema istiyom yaww :) :help: :vur:

eeroglu1907

Üye
arkadaşlar sx1in tema programı yokmu baana çok lasım özelden msj atarmısınız lütfen çok lasım bekliyorum :oke:

SnL.dracula

Üye
[selam arkadaşlar bence simens sxx1 şimdiye kadar cıkan en yıyı telefondu. ama yenı yenı ıyı ler cıkıyor .neyse guzel tema bulan bana yollarsa sevınırm allah razı olsun . [email protected] byess :)

delikanlii

Üye
selam arkadaşlar ben bu nuraninin fw 16 yı yükledim ama bi türlü tema çıkartamadım ekrana avkon avkonex menü folder ve eidpiclerin hepsini c sistem data ya kopyaladım ama yine de olmadı ne yapmam lazım benim sx1 in daha önceki svn 15 idi orjinali

puzzle

Üye
slm millet.... ben siemens sx1 in ikinci elini buldum 250 mılyon sizce nasıl bı telefon o para verilir mi.....????? :ah: :help: :help: :help:

ramazan52

Üye
çok saol

35plt35

Üye
Arkadaşlar ellerinize sağlık çok kıyak olmuş.

roce

roce

Üye
Eline sağlık. Güzel bir skin...

unalkarakus

Üye
saolasın akrdeş

hurracina

hurracina

Üye
eline sağlıkk

haktan25