SX1 için Skin/Tema vb.dosyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
SX1 için Skin/Tema vb.dosyalar
SX1 Mp3player skinleri

SX1'in Mp3Player'i için hazırlanmış değişik renklerde arayüzler..
Yüklemesi biraz uzun bir işlem. İndireceğiniz dosyada nasıl yükleneceğini açıklayan bir belge mevcut..

riffraff

Üye
allah tuttuğunu altın etsin de bi de normal tema sı yok mu sx1 yoksa sadece mp3 için mi bu?

chawush

Üye
Originally posted by riffraff@May 23 2005, 06:01 PM
allah tuttuğunu altın etsin de bi de normal tema sı yok mu sx1 yoksa sadece mp3 için mi bu?
[post=62372]Quoted post[/post]​
yok kardes sx1 de tema mema.

riffraff

Üye
olsun boyle de harika bir telefon bir beni delirtmese arada sırada

tolgalatasaray

Üye
sağolun beyler elleriniz dert görmesin...

the_pasha

Üye
yani sen SX1'e değişik bi skin yüklenmiyo diyosun he... tema olayı yok demek...

doğukaplanı

doğukaplanı

Üye
iki dakikada yükledim ne yavaş yüklemesi be pentium 4 ün olayım aslanım yavrum benim

wisdamsteel292

Üye
SX1 için 2.O paket sürümü var orada theme programı var.ilk kurdukları 1.5 bunun için siemensin kendi sitesinden bulabilirsiniz.ama telefon garanti dışı kalıyor.SX1 için ses yükseltici programda var o zamanda garanti dışı kalıyor

Tunay_83

Üye
Bu sx1 ede ne yapsak garantiyi etkiliyo ya..

İyi nefeste almayalım bari..
Hiçbirşey yükleyemeyeceksen ne anladın işletim sistemli telefondan..
Yok o garantiyi bozuyo yok bu garantiyi bozuyo..

:off: :off: :off:

Bugra67

Üye
Kardeşim nurani var faKat teMaLa c ye yüKLeniyo ama muHTe$em biŞey hem ses de yüKSek çıkıyo bence oNu yüKLeyin ben gaYet memnunum

karides

Üye
Arkadaşlar, Nurani'nin sürümü bir çok ihtiyacınızı giderecek. Örneğin joystıc'iniz adeta uçuyor ve ayrıca ses gerçekten daha etikileyici (fw 15'i yüklü olmayanlar aradaki farkı daha rahat anlayabılırler). Ve ve ve TEMA desteği var. Bence forum bölümünde SİEMENS başlığı altındaki alt başlıklara bir göz gezdiri. Telefonuma zaten aşıktım şimdi işi gücü bıraktım, telefonu nasıl daha da geliştirebilirim diye düşünüyorum.
GALİBA ŞİMDİYE KADAR HİÇBİR TELEFON HAKKINDA BU KADAR ŞEY YAZILIP ÇİZİLMEDİ VE BENCE BU BİZİ ÇOK ÖZEL KILIYOR.

matrixdodo

Üye
arkadaslar ben siteye yeni uye oldum da nurani nin fw sini arıyorum n-bulamadım.yerini bilen biri soleyebilirmi.bide bu sesi cok arttırdıgı icin telefon un haporloru patlıyomus.bu dosyayı yuklemek kolaymı.nası yukleyecegimi solermisiniz

tufanuyaroglu

tufanuyaroglu

Üye
Albay sağol ama telefonun mp3player klasöründe skins altında zaten *.png uzantılı bir skin olayı mevcut. Bu benim de aklıma geldi. Az çok bi photoshop bilgisi olan herkes kendine mp3player skininin kralını yapar. Bizim asıl problemimiz menüye tema yükleme olayı. Smartlauncher diye bir program kullandım bir ara. Tıpkı bir program gibi çalışıp sadece ana menüye bir arka plan resmi ekliyor o kadar. SX1 de bu tema olayı ciddi bir sorun. Elin oğlu 7610a 6600a cayır cayır tema kuruyor. İmrenilmeyecek gibi. Ben firmware kurmadım ama korkum garanti olayı değil MMC kart olmadan telefonu kullanamamak olacak. Bu ciddi sorun.

Ama yine de sağol özellikle portakal renkli mp3 player skinleri güzel...

yose>>>

Üye
tufanuyaroğlu arkadaş istersen bi nuraanini fw sini yükliyeebilrsin yada benim sayfa başında werdiğimm yöntemlede yapabilirsin biri türk işi biri yabancı ama sonuçta türkçe fwler takıldııın bi yer olursa pm at yeter.......

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by tufanuyaroglu@Jun 15 2005, 07:46 PM
Albay sağol ama telefonun mp3player klasöründe skins altında zaten *.png uzantılı bir skin olayı mevcut. Bu benim de aklıma geldi. Az çok bi photoshop bilgisi olan herkes kendine mp3player skininin kralını yapar. Bizim asıl problemimiz menüye tema yükleme olayı. Smartlauncher diye bir program kullandım bir ara. Tıpkı bir program gibi çalışıp sadece ana menüye bir arka plan resmi ekliyor o kadar. SX1 de bu tema olayı ciddi bir sorun. Elin oğlu 7610a 6600a cayır cayır tema kuruyor. İmrenilmeyecek gibi. Ben firmware kurmadım ama korkum garanti olayı değil MMC kart olmadan telefonu kullanamamak olacak. Bu ciddi sorun.

Ama yine de sağol özellikle portakal renkli mp3 player skinleri güzel...
[post=85874]Quoted post[/post]​

Skin tasarlamak için Photoshop'tan biraz daha fazlasına ihtiyaç var.. Aynı boyut ve şekilde herhangi bir PNG dosyası oluşturup telefona atmanız sorunu çözmüyor..

jason

Üye
ekranda tel açılırken çıkan göz animasyonuyla peşinden beliren gif formatlı resim değiştirilemezmi?ve sx1 mclarende olduğu gibi açılırken f1 yarışı kısa video olarak çıkmazmı bulabilirmiyiz,yabancı bir türkçe forumda 7,8 ay önce okumuştum bununla ilgili bir cevap vardı kes kopyala yapıştır cinsinden bir şeydi sanırsam,yorum ve cevaplarınızı bekliyorum.....................................

jason

Üye
cevap yokmu???????????????????

blue_hangman

blue_hangman

Üye
herşey için saol ;;)

entel

Üye
kardeş tamam ben bu skinleri aynen tarifteki gibi yaptım ama nasıl kullanıcam bunu yapamadım bi yardımcı olun bana!!!!

Üst Alt