SX1 deki programlar nasıl kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karamuhlis

Üye
    Konu Sahibi
SX1 deki programlar nasıl kaldırılır
Telefona veya hafıza kartına kurduğum programı nasıl kaldırabilirim?

Ayrıca bu S60 programları SX1'e kurulabilirmi?

cmert

cmert

Üye
programları kurulum/dosya yönetici den programı bulup kaldır seçenegini seçerek kaldırabilirsin.

darkwolf

darkwolf

Üye
s60 ların cogu kuruluyor ama MB lık programları kuramazsın telefonun hafızası az geliyor :artı: :artı: :artı:

fatihucak

Üye
arkadaşlar mb lik programları kurmak için bir patch falan var mı ?

rasmus

Üye
şuanlık ne yazıkki yok..sx1 in en önemli dezavantajı bu terlefonun sadece 4 mb hafızası var

perfectlover

Üye
Boşver arkadaşım patch işlemini hafıza kartın yok mu? Varsa MB lık dosyaları kur hafıza kartına. Ayrıca böyle bir patch işlemi de bildiğim kadarı ile yok.

teenwolfx

Üye
Originally posted by perfectlover@Oct 11 2005, 03:23 PM
Boşver arkadaşım patch işlemini hafıza kartın yok mu? Varsa MB lık dosyaları kur hafıza kartına. Ayrıca böyle bir patch işlemi de bildiğim kadarı ile yok.
[post=188704]Quoted post[/post]​

hafıza kartında olsa telefonun hafızasını aşan pro ları kuramıyorsun.

fatihucak

Üye
ya ben 1.2 mb lik dosyayı bile kuramıyorum hemde taze formatlı sx1 e

BuLeRoBuL

Üye
Arkadaşım FExplorer dosya yöneticisi programını indir çok içerikli bir yönetici sonra e:/ ye gir yani hafıza kartın orada System klasörü içinde apps klasörü var oradan programın dosyasını komple sil telini aç kapa program % 1.000.000 silinir.

zab03

Üye
<div class='quotetop'>(fatihucak &#064; Oct 12 2005, 12&#58;20 AM) [post=189234]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya ben 1.2 mb lik dosyayı bile kuramıyorum hemde taze formatlı sx1 e
[/b][/quote]nezaman istersen (yeni formatlı yada 1Mb boş varken )ve büyüklüğü hiç m
ühim değil sds ile kura bilirsin..........

ali88

Üye
bi tanıdığım program yukleye kaldıra yukleye kaldıra teli bozmus dağıtmıs (sx1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt