Haber Swarm Uygulaması Mağaza'da! (13.08.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Sensation
versino2

versino2

Üye
Bende bildirimler geliyor ama sağa sola gidiyorum uygulamada boş sayfa var bişi görünmüyor sadece bildirimler gorunuyor :D

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Kaçıranlar için tekrar yazıyorum uygulama Türkçe dil ile çalışmıyor telefon dilinizi İngilizce yapın sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Sensation
versino2

versino2

Üye
Ya bu bildirimleri nasıl kapatıcam otup otup duruyor sessize almaktan başka çare bulamadım.Uygulamaya girince de sayfalar hep boş

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Ya bu bildirimleri nasıl kapatıcam otup otup duruyor sessize almaktan başka çare bulamadım.Uygulamaya girince de sayfalar hep boş
Ayarlara girdiğinde bildirimleri kapatabilirsin.

hironakamura

hironakamura

Üye
8.1 olanlar yükleyebiliyor değil mi? ben hala 8'deyim de final sürümünü bekliyorum, bana telefonunuz desteklemiyor uyarısı verip yükleme izni vermiyor.

tanyyy

Üye
konum kapalıyken uygulamanın çökmesi nasıl bir acemiliktir aklım almıyor.

smltrl

Üye
İnsan bi test eder şunu mağazaya koymadan baştan sona hata dolu

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Mağazada 1 yıldız yeme rekoru kırıyor şu an :D Bu arada gariptir 5 yıldız veren de var :)

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Aytaç-01, PureFood ve Dexter Morgan

onursarii

Üye
Bu kadar baştan savma uygulama yapılmaz ya. Konum açık olmadan uygulama açılmıyor bile. O saçma olmuş. Arkadaşlara dokunduğumda kapanıyor.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu kadar baştan savma uygulama yapılmaz ya. Konum açık olmadan uygulama açılmıyor bile. O saçma olmuş. Arkadaşlara dokunduğumda kapanıyor.

Konum açık olması bi yönden mantıklı. Fakat uygulamanın Türkçe dilde sorunu var, düzelmesini beklemek gerek.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Birde ilginçtir arkadaşlar listesine sonradan eklenenlerin bazıları anasayfada görünmüyor . Kaç kez refresh yaptım bana mısın demedi .

onursarii

Üye
Zaten diğer platformlardan geç geliyor bir de sorunlu geliyor. Çok garipler gerçekten :)

flutewoddy

flutewoddy

Üye
uygulamada reklam var

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar bu swarm ne oluyor şimdi takip edemeiyorum pekte kaçırdım başları galiba Foursquare biliyorum yakındaki mekanları falan buluyor o tarz bir şey buda mı öyle