Öneri Sve1512y1esi Sony Vaio Notebook

Sponsorlu Bağlantılar

ümit oğuz can kızıltaş

Üye
    Konu Sahibi
Sve1512y1esi Sony Vaio Notebook
Merhabalar.
Konunun başlığında da belirtiğim modeli almak istiyorum.Günlük kullanım, photoshop, corel gibi programları çalıştırıp oyunda oynamak istiyorum. Ayrıca gece de kullandığım için klavye aydınlatmalı olsun istiyorum.
Ayırabileceğim fiyat max. 1600 civarı tavsiye edeceğiniz başka marka ve model varsa sevinirim.

Önerileriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
marka tercihin öncelikli Asus, Lenovo, Dell olsun. bu markalar diğer makalara nazaran daha az ısınma yapar. mesela ben Asus kullanıyorum Allah' a şükür bi sorun yaşamadım oyunlarda da herhangi bi ısınma durumu aşırı seviyede olmadı. tabi diğer markalar kötü demyorum Dell de güzel Lenovo da da güzel. sanırım şu laptop işini görür. beğenmediysen bunun özelliklerine ykın birşey alabilirsin.
mesela buda olabilir. 7670m ekran kartı 630la aynı gibidir.
bide Asus tan örnek veriyim dedim.
bu 3 laptopun fiyatları internette 3 aşağı 5 yukarı oynar ama genelde 1500ile 1650tl arası felandır. araştır seç sana en uygun olanını al.

Uhops

Uhops

Üye
1600'e klavye aydınlatmalı laptop yok heralde, zaten ekran ışığından gözükür klavye ve 1600'e varsa i7'li bi laptop veya Lenovo z500 alabilirsin. İ5 3230m işlemci ve gt645m ekran kartı var.