Suya düşen samsung galaxy s3 önemli...

Sponsorlu Bağlantılar

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
Suya düşen samsung galaxy s3 önemli...
arkadaşlar 10 gün önce arkadaşımın suya düşen telefonunu kurutup garantiye gönderdik yola çıkmış müşteri hizmetlerini aradık ve anakart değişimi ücretsiz yapılıp gönderilmiş.

bu yüzden samsung u çok sevdim duyurulur.

enterneoll

enterneoll

Üye
vaay gerçekten şaşırtıcı s3 çalışmaz durumdamıydı bu arada ?

PriZm

PriZm

Üye
Gerçekten ilginç

MaxipmaN

Üye
ne şans ama çok iyi olmuş

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
valla çok iyi oldu arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

vaay gerçekten şaşırtıcı s3 çalışmaz durumdamıydı bu arada ?

sadece şarj takılı iken ama çok ısınıyordu telefon yanacak gibi o yüzden takmıyorduk.

• Beğen
Tepkiler: enterneoll

taylan08

Üye
arkadaşlar 10 gün önce arkadaşımın suya düşen telefonunu kurutup garantiye gönderdik yola çıkmış müşteri hizmetlerini aradık ve anakart değişimi ücretsiz yapılıp gönderilmiş.

kolayca kekleyebildiğiniz için mi seviyorsunuz (A)

Peocawe

Peocawe

Üye
2 defa samsung garantiye telefon yolladım. birincide ekran kırıldı ikincide ise dokunmatik tamamen ölmüştü.. ikisinde de en ufak ücret talep etmediler ve en geçi 4 gün sürdü. samsung garanti işinde cidden çok iyi.

PriZm

PriZm

Üye
2 defa samsung garantiye telefon yolladım. birincide ekran kırıldı ikincide ise dokunmatik tamamen ölmüştü.. ikisinde de en ufak ücret talep etmediler ve en geçi 4 gün sürdü. samsung garanti işinde cidden çok iyi.

:oha:

MrExpert

MrExpert

Üye
Servisten servise değişir birazda.

Yani bayiden bayiye...

yakupb03

yakupb03

Üye
bnde xperia s i bl kılıdını kırıp rootlamıstım o zamanlar acemıydım tel coktu gttı ıkı gn snra geldı hersey tam takır bıldıqın beles gempa tecnotel farkı galıba :D

TheMadness

TheMadness

Üye
bnde xperia s i bl kılıdını kırıp rootlamıstım o zamanlar acemıydım tel coktu gttı ıkı gn snra geldı hersey tam takır bıldıqın beles gempa tecnotel farkı galıba :D

Gempa yeni firma sanırım :zuhaha:

yakupb03

yakupb03

Üye
bılemıorum hocam bıldıqın bn benı arayıp su kadar ucret karsılıgı dıecekler sanıodum telefonun yazılımsal orjnal hc bıseyı yoktu werrken :D

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
kolayca kekleyebildiğiniz için mi seviyorsunuz (A)

hayır töleranslı servis ağı olduğu için nokiada bi anakart yaktık tamam hata bizimdi ama adamlar 400 lira para istemişti o yüzden arkadaş.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bakalım bende bugün garantiye yolladım ekranda sıkıntı vardı hepsiburadadan almıştık ama garantisi ithalatçı ess elektronik diye bi yere yönlendirdi bizi bugün kargo teslim edildi diye mesaj geldi ne kadar sürecek ve ekranmı değişecek neler olacak merakla beklemedeyim :naughty:

sparrov61

Üye
şansli oldugunu saniyorsun ama degilsin orjinalini alip yerine cin malini koydular :)

taylan08

Üye
hayır töleranslı servis ağı olduğu için nokiada bi anakart yaktık tamam hata bizimdi ama adamlar 400 lira para istemişti o yüzden arkadaş.
buda demek oluyorki nokianın servisi daha dikkatli inceleme yapıyor eğer yeterince inceleme yapılmaza nasıl görülsünki adam bakıyor çalışmıyor bu faturaya bakıyor daha yeni bu türk oldugu için suya düşürme aklına gelmez çünkü yeni elektronik alet aldıgımızda elimizden düşürmeyiz ve çok çok dikkatli kullanırız onun için adam tak değiştiriyor olay bundan ibaret ki buda işimize geliyor gelmiyor değil kimse boşuna para vermek istemez

mertekin34

mertekin34

Üye
İyi şansmış valla. Eğer parasız yapmasaydı at çöpe daha iyi. Pahalı telefonlarında bu sorunu oluyor. S3ün ekranı kırılıyor sıfırı en az yarı ücreti kadar.

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
şansli oldugunu saniyorsun ama degilsin orjinalini alip yerine cin malini koydular :)

öyle birşey yapmayacaklarını hepimiz biliyoruz. daha öncede anakart değişimi olan cihazım made in kore çıkışlı olduğunu tespit ettik samsung galaxy s2 idi...

- - - Eklendi - - -

buda demek oluyorki nokianın servisi daha dikkatli inceleme yapıyor eğer yeterince inceleme yapılmaza nasıl görülsünki adam bakıyor çalışmıyor bu faturaya bakıyor daha yeni bu türk oldugu için suya düşürme aklına gelmez çünkü yeni elektronik alet aldıgımızda elimizden düşürmeyiz ve çok çok dikkatli kullanırız onun için adam tak değiştiriyor olay bundan ibaret ki buda işimize geliyor gelmiyor değil kimse boşuna para vermek istemez

arkadaşım için çok faydalı olduğu kesin o yüzden sizi memnun eden sevilmelidir diye düşünüyorum.

ayrıca nokia yı kötülemek gibi bir derdim yok çünkü 5110 5210 6210 3210 1100 5800 n8 n9 kullandım ve çok ekmeğini yedim 2001 den beri telefonlarla iç içeyim

bobo232456

Üye

Benimde s3 gecenlerde suya düştü ve daha 1 yıl garantisi vardı yazık oldu.Anakartta su varmış temizleyeceklermiş ve bu şekilde 5-6 ay kadar sorunsuz gidermiş.Acaba bu telefonun ömrü ne kadardır?Satmak istediğimde 250 tl veriyorlar.Bildiğiniz başka staın alabilecek yerler var mı?Birde siz hangi serviste yaptırdınız? orayıda denemekte fayda var.

heathrow

heathrow

Üye
Ekran kırılması her yerde kullanici hatasi olarak kabul edilir. İlginç.

Üst Alt