Sürüklemeli tuş kilidi N8 Görünümlü + TR düzeltmesi + Sensörle Dönebiliyor By Rambo_FT

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Link yenilendi.

hilal52

Üye
kardeş eklemedim bunu ama tıkanıyo bu ya mesala kilit tuşundan kilitleyip menü tuşuna basınca bu mod gec geliyo neden

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kardeş eklemedim bunu ama tıkanıyo bu ya mesala kilit tuşundan kilitleyip menü tuşuna basınca bu mod gec geliyo neden

Tema efektlerini kapat. Ayarlar/Temalar/Genel/Seçenekler -> Efektler -> Kapalı

totohomekano

Üye
yha nasıl yapılıyor biri genişce anlatabilirmi bn bu ekranı çok seviyorum ama bi türlü nasıl yapılacağını bilmiyorum?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk: Teşkkürler üstad eline sağlık

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica:

hamza271970

hamza271970

Üye
ya kardeş 1 ay dır n8 kulanıyorum bu tüş kiliti deli edecek beni piyasada ne kadar kilit varsa hepsini denedim tek bi prg ramdan randıman bulmadım şu an 3 tane kilit ekranda kulanıyorum biri hemen kitlemek icin biri cepte kilitlesin biri ekranda sati gösteriyor sanki seninki kafama yatı eme her hal sen kontör kulanıyosun faturalı deyilsin çünkü iyi geniş bir acıklama vermemişsin yinede dudak aldında teşekür ederim ha geniiiş bi acıklaman gelirse çiğerden eyi bi teşekürüm yolda cf mf falandan bahsedıyonuz biz caylakları arka plana atmayınız lütfen.saygılar.maxicep sülalesinden.hamza

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ya kardeş 1 ay dır n8 kulanıyorum bu tüş kiliti deli edecek beni piyasada ne kadar kilit varsa hepsini denedim tek bi prg ramdan randıman bulmadım şu an 3 tane kilit ekranda kulanıyorum biri hemen kitlemek icin biri cepte kilitlesin biri ekranda sati gösteriyor sanki seninki kafama yatı eme her hal sen kontör kulanıyosun faturalı deyilsin çünkü iyi geniş bir acıklama vermemişsin yinede dudak aldında teşekür ederim ha geniiiş bi acıklaman gelirse çiğerden eyi bi teşekürüm yolda cf mf falandan bahsedıyonuz biz caylakları arka plana atmayınız lütfen.saygılar.maxicep sülalesinden.hamza

Bu konu S^3 konusu değil. Yine de :tşk:

bygokhan

bygokhan

Üye
teşekkürler furkan

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
acaba arkaplana resim koyulabilirmi ?

rekabetci

Üye
ofw ye oluyor mu bu ?

stuffalp

Üye
Bunun kilit kısmı yeşil, diğeri mavi olanı var mı? Türkçe düzeltmesi de olsa iyi olur. :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
nokiac

nokiac

Üye
ben orginala yaptım çok iyi oldu :D çok sağol :D önceden sensör açık olduğunda sürüklemeli tuş kilidini açınca kasma oluyodu şimdi olmuyo çok iyi oldu bu

Üst Alt