Süresi Geçmiş Sertifika - Sertifika Hatası Çözümü [5800 XM Denendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hufqks

hufqks

Üye
    Konu Sahibi
Süresi Geçmiş Sertifika - Sertifika Hatası Çözümü [5800 XM Denendi]
Süresi Geçmiş Sertifika - Sertifika Hatası Arkadaşlar Bu Hata Artık Mazide Kalıyor. Denenmiş Çözüm İle 2 Dakikanızı Ayırarak Bu Hatadan Kurtulabilirsiniz. ve Tüm Uygulamaları Yüklemesi İçin Telefonunuzu Hackleyebileceksiniz. Sözü Uzatmadan Anlatıma Geçeyim.
Bu Yazıyı Bir Kardeşimizde Görmüştüm ve Paylaşmak İstedim.
İlk Olarak Aşağıdaki Link Dosyayı İndiriniz.

Alternatif :
Alternatif :
Alternatif :
Alternatif :

Arkadaşlar VErdiğim Linkteki Dosyayı İndirin Mobilden Giren Arkadaşlar Zip Dosyasını Bu Linkteki Zip Manager Toch Programı İle Açabilirler.

Anlatım İçeridede Vardır.
1. Öncelikle NortonSymbianHackLDD.sis uygulamasını yükleyin.
2. Uygulamayı başlatın.
3. Sırasıyla Seçenekler - AntiVirus - Quarantine list deyin.
4. Seçenekler - Restore all deyin ve gelen "Do you really want to restore all entries from quarantine?" sorusuna Evet deyin.
5. Uygulamadan çıkın ve uygulama yöneticisinden Symantec Symbian Hack'i kaldırın.
6. RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx uygulamasını telefon hafızasına kurun.
7. Uygulamayı başlatın ve sırayla Open4All ve Installer Server'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Sonraki adıma geçmeden önce telefonunuzu kapatıp açın.
8. Son olarakta indirdiğiniz installserver934.zip dosyasından installserver.exe dosyasını eklentiden indirdiğiniz X-plore uygulaması yardımıyla c:\sys\bin konumuna atınız.
ÖNEMLİ X-plore ayarlarınız aşağıdaki gibi olmalıdır. Yoksa dosyayı gereken yere atamazsınız.

NOT: Open4All yamasını yukarıda hep aktif yapmıştık. Ama bu sistem dosyalarını hep açık bırakır ve bu şekilde telefonunuzun sistem dosyaları güvenliksiz kalır. Bu yüzden yukarıdaki işlemler bittikten sonra RomPatcher+ uygulamasına girip Open4All'ın üstüne gelip Disable demenizi ve sadece sistem dosyalarında işiniz olduğunda aynı şekilde Enable demenizi öneririm.

BU İşlemi Yaptıktan Sonra Özgürce İstediğiniz Programı Yükleyebilirsiniz.

HAYIRLI UGURLU OLSUN :D

anılbaran

anılbaran

Üye
Arkadaşlar üst konudan devam edelim lütfen , iyi forumlar :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt