SÜREKLİ http://www.hdfilmifullizle.com.tr/ SİTESİ ACILIYOR YARDIM..

Sponsorlu Bağlantılar

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
SÜREKLİ http://www.hdfilmifullizle.com.tr/ SİTESİ ACILIYOR YARDIM..
Merhaba arkadaşlar... Geçen film izlemek için başka bi siteye girecektim tıkladım otomatikmen sitesi açılıyor hangi film sitesine tıklasam aynı nedeni nedir acaba yardım edebilecek varmı????

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tarayıcına bir eklenti yüklenmiş olabilir ona bak

kralberk13

kralberk13

Üye
tarayıcını sıfırla
belki etkisi olur diye düşünüyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yüklenen birşey veya bir eklenti yapabilir bunu, o sitedeki bir reklama vs basmışsan gizliden yüklenen birşeyi fark etmemiş olabilirsin

Serhan

Serhan

Üye
Sırf girdiğin siteye girerken mi öyle oluyor ? Adamın kendisi yapmış olabilir hit kasmak için seni oraya yönlendiriyordur.

fnldstntn

Üye

Bunu yükleyip çalıştır. Bu bilgisayarınızdaki adaware olarak tabir edilen reklam uygulamalarını bulup silecek... Ardındda tarayıcıdaki bilmediğiniz bütün eklentileri de silip pcyi yeniden başlat...

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi

Bunu yükleyip çalıştır. Bu bilgisayarınızdaki adaware olarak tabir edilen reklam uygulamalarını bulup silecek... Ardındda tarayıcıdaki bilmediğiniz bütün eklentileri de silip pcyi yeniden başlat...
Hocam yaptım o program zaten bende var ama yine olmadı.....
Sırf girdiğin siteye girerken mi öyle oluyor ? Adamın kendisi yapmış olabilir hit kasmak için seni oraya yönlendiriyordur.
Hocam sorma ya ilk defa böyle birşey oluyor ki ben bu siteden izlemek istemiyorum ama hangi film sitesine tıklasam aynısı oluyor...
YARDIM EDEBİLECEK YOKMU ACABA??

kanat_58

kanat_58

Üye
Regedite gir orada arama yap çıkan hd full izle varsa sil tekrar arama yap çıkarsa onuda sil dikkat et yanlış bişey silme arama yapınca çıkmayanadek ne kadar varsa sil

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Regedite gir orada arama yap çıkan hd fu ll izle varsa sil tekrar arama yap çıkarsa onuda sil dikkat et yanlış bişey silme arama yapınca çıkmayanadek ne kadar varsa sil
nasıl gireceğim hocam biraz daha ayrıntı lütfen :S

kanat_58

kanat_58

Üye
ilk başta tarayıcıyı sil yada başka bir tarayıcı dene başka bir tarayıcıda da aynısı oluyorsa regedit ile yap
başlat a gel aramaya yerine regedit yaz çıkar zaten ona tıkla ardından seçeneklerden ara yap bul seçeneğini bul ara

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
ilk başta tarayıcıyı sil yada başka bir tarayıcı dene başka bir tarayıcıda da aynısı oluyorsa regedit ile yap
başlat a gel aramaya yerine regedit yaz çıkar zaten ona tıkla ardından seçeneklerden ara yap bul seçeneğini bul ara
Hocam yaptım regedit.exe mi ne var açtım ctrl+f yapıyorum hd film yazdım birşey çıkmadı anlamadım yani :(

kanat_58

kanat_58

Üye
hiç bişey çıkmadı mı farklı bir tarayıcı ile denedinmi

exp_l0it

exp_l0it

Üye
bir de combofix denermisin?

kanat_58

kanat_58

Üye
sistem geri yükleme yap sıkıntı olmadan önceki tarihi seç birde onu dene olmazsa format at yada yac antivirüs programını dene

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
sistem geri yükleme yap sıkıntı olmadan önceki tarihi seç birde onu dene olmazsa format at yada yac antivirüs programını dene
Hocam sistem geri yükleme yapmak istemiyorum kalacak galiba böyle :S

kralberk13

kralberk13

Üye
arkadaşlar herşeyi demiş dicek bişey yok başka galiba ustadım

kanat_58

kanat_58

Üye
Yac denesene bir o işe yarar sanıyorum bu tur şeylerde işe yarıyor

comen6

Üye
sorunu çözen var mı ? formatsız ve sistem geri yüklemesiz