Superonline

Sponsorlu Bağlantılar

Kerosheva

Üye
    Konu Sahibi
Superonline
1 yıldır Superonline calısanıyım. Superonline geçiş yapmak, bilgi almak yada sorun yaşayan arkadaşlar özelden yazarsa seve seve yardımcı olurum.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

WhiteBubbles

Üye
1 yıldır Superonline calısanıyım. Superonline geçiş yapmak, bilgi almak yada sorun yaşayan arkadaşlar özelden yazarsa seve seve yardımcı olurum.
Kardeşim buradan sorcam ama şuan ben turksat uydunet kullaniyorum + temel paket TV 20 mbps hiz 50 GB akn var 49 TL simdi bunun benzeri veya hızı daha yuksek olan varmi Superonline de ?

Kerosheva

Üye
    Konu Sahibi
49 tl ye bizde ev telefonu+tv hizmeti+internet var. 25 mb 75 gb adil kullanım kotalı sınırsız. Tv hizmeti akk' den yemiyor. Ayrıca 25 mb net alıyorsunuz. Geçiş yapmak istediğiniz zaman ise size cıkan Ceza bedeli superonline faturada indirim olarak sağlıyor
59 yanlış yazmışım pardon

• Beğen
Tepkiler: byhn43

WhiteBubbles

Üye
49 tl ye bizde ev telefonu+tv hizmeti+internet var. 25 mb 75 gb adil kullanım kotalı sınırsız. Tv hizmeti akk' den yemiyor. Ayrıca 25 mb net alıyorsunuz. Geçiş yapmak istediğiniz zaman ise size cıkan Ceza bedeli superonline faturada indirim olarak sağlıyor
59 yanlış yazmışım pardon
Vay be çok iyiymişde fiyatıda iyide bana fazla :)

Kerosheva

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur :)

phasan

phasan

Üye
Ben bulundugum yerde türkcell superonline yok ne yapabilirim

Da®kness

Da®kness

Üye
Bu güne kadar Superonline ile hiç alakam olmadığı halde edevlet üzerinde abonelik bilgim çıkıyor. Bu neyin nesidir nasıl iptal ettirilir? Kasım 2017'de vodafone faturasız hattımı turkcell faturasıza taşımıştım onunla mı alakalı? Abonelik başlangıcı 23 Aralık 2017

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu güne kadar Superonline ile hiç alakam olmadığı halde edevlet üzerinde abonelik bilgim çıkıyor. Bu neyin nesidir nasıl iptal ettirilir? Kasım 2017'de vodafone faturasız hattımı turkcell faturasıza taşımıştım onunla mı alakalı? Abonelik başlangıcı 23 Aralık 2017
En net ve doğru bilgiyi müşteri hizmetlerine sorarak çözebilirsiniz.

Da®kness

Da®kness

Üye
Benzer şekilde haberiniz olmadan açılmış abonelikleriniz varsa;
En net ve doğru bilgiyi müşteri hizmetlerine sorarak çözebilirsiniz.
Teşekkürler araştıralım bakalım.

phasan

phasan

Üye
Benim de superonline aboneliğim varmış

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt