Superfone SF-9090 alcam nasıl bir telefon

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Superfone SF-9090

• Çift sim girişi (İki hat aynı anda aktif olmaz, biri kapatılıp diğerine geçilir.)
  • Televizyon 2.8 touch screen ekranlı teleskopik antenli FM radio
  • MP3,MP4 Okuma
  • 4 saat konuşma 400 saat bekleme
  • 300 telefon hafızası
  • Bluetooth 2.0
  • 3.0 megapixel CMOS kamera
  • MMS,SMS,WAP,GPRS
  • Micro SD bellek desteği
  • WebCam
  • Flash bellek olarak kullanım
  • El yazısı tanıma
  • 2 hoparlör yüksek ve kaliteli ses
  • Dokunmatik ekran
  • Tv anteni, Kalem
  • TV seyrederken yan çevirip izleme imkanı
  • Oyunlar, Kronometre
  • Takvim, Alarm, uluslararası saat,yapılacaklar menüsü, hesap makinesi, birim çevirici, para birimi dönüştürücü, sağlık modu, e-kitap okuyucu
  • Arayana zil sesi ve resim video ekleme
  • Meledi yapma özelliği
  • Ses kaydedicisi
  • Resim düzenleyicisi
  • Video kayıt
  • Telefonu değişik zamanlarda açma ve kapatma ayarı
  • Türkçe ve İngilizce
  • uçuş modu
  • Otomatik tuş kilidi
  • Boyutlar (uzunluk 11.5cm) x (genişlik 5.7cm) x ( kalınlık 1.6cm)
nasıl bir telefon bu alcam kusuru felan çıkarmı bide bunda tv kayıt varmı teşekkürler

oguziverson

oguziverson

Üye
Çift sim girişi (İki hat aynı anda aktif olmaz, biri kapatılıp diğerine geçilir.)
kardeş zaten çift sim kartlıların alınma sebebi iki telefonla uğraşmamak yada sim kartı tak çıkar yapmamak değilmi bn olsam bu teli almazdım başka çift sim kartlı teller var onlara bibak iki hat aktif olan :oke:(tabi bu teli asıl alma amacın çift sim kart ise ama diğer özellikleri içinse güzel tel özellikle tv izlenmesi

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
işletim sistemi java veya symbian olmadıgı kesin.sanmıyorum yoktur oyle bı ozelliği

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
teşkkürler ben çift hat için almıyorum 1 ben diğer özellikleri için alıcam onları sormak istiyorum

oguziverson

oguziverson

Üye
kardeş ozamn al güzel tel özelliklleri fazla kamerada ii

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bide garantili buldumda yetkili servis de bulamadım telefonu konyada yaşıyorum alabileceğim yetkili servis yada turkcel extra veya avea bayi varsa bilen yazabilirmi

marksman

Üye
çin dir tavsiye etmem

umitizgi

Üye
kardeş bende sana ve herkese tavsiye...superfone almayın..ben bir hata yaptım ve superfone 9060 aldım.telefonu servise götürmekten usandım.işi gücü bıraktım superfone la uğraştım. teknik servis diyaloglar sıfır..malı satana kadar cok iyiler fakat sattıktan sonrası malesef.sana tavsiyem superfone sakın alma...ama yine de sen bilirsin..bugün telimi teknik servisten aldım birkaç saattir kullanıyorum:))ve servise verme tarihim 07.11.2009...seçim senin...

cektar56

Üye
evet

medreselim52

Üye
arkadaş bu detelefondan bendede var ama önde kamera yok ama bnde iki hatta aynı anda acık kullanıyorum güzel bir telefon almanı tavsiye ederim bence

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt