Su Boğası, 3 Mil Yüzdü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Kaçan dana soluğu denizde aldıBALIKESIR'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Beldesi'nde kesilmek üzereyken kaçan dana ortalığı karıştırdı. Peşine ekipleri ve sahiplerini takarak yaklaşık 10 kilometre boyunca kaçan dana, komşu Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi'ne bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde kıstırıldı. Bu kez de denize atlayan ve kıyıya paralel 3 mil yüzen dana, tekneyle uzun süreli takibin ardından uyuşturucu iğneyle vurularak yakalandı.

Kurban Bayramı'nın en renkli dana maratonu bugün sabah saatlerinde Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Beldesi'nden start aldı. Kesilmek üzereyken ipini koparıp kaçan dana ortalığı karıştırdı. Sahipleri ve Altınoluk Belediyesi ekiplerini peşine takan dana, E- 87 Karayolu boyunca yaklaşık 10 kilometre ilerleyip Balıkesir- Çanakkale il sınırından komşu Ayvacık'ın Küçükkuyu Beldesi'ne ulaştı. Trafikteki vatandaşların meraklı bakışlarına aldırış etmeden yoluna devam eden dana, Mıhlı Mahallesi'nde kıstırıldı. Bir anda deniz kenarına inen dana, can havliyle kendini suya attı. Öfkeli dana, şaşkın bakışlar arasında Edremit Körfezi'nin serin sularında 3 kilometre boyunca kıyıya paralel yüzdü. Tekneyle dananın peşinden giden sahipleri ve belediye ekipleri ise olan bitene anlam veremedi. Dana, karaya çıktıktan kısa süre sonra Altınoluk Belediyesi zabıta ekiplerince uyuşturucu iğne atan tabancayla vurularak etkisiz hale getirildi. Üç iğne yiyen dana, heyecanlı kovalamacanın sonunda deniz kenarında yere yığıldı. Danayı teslim alanlardan bazı hisse sahiplerinin, ``Allahım sen kurbanımızı sakinleştir' diye dua ettiği görüldü. Öfkeli dana, kamyonete bindirilerek Altınoluk'a götürülerek kesildi.

Çağla ERDİNÇ /KÜÇÜKKUYU (Çanakkale), (DHA)

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

El~PisToLeRo
Cevap
0
Görüntüleme
391
El~PisToLeRo
'Davut
Cevap
3
Görüntüleme
3K
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
540
Doğuş Pertez
abandonware
Cevap
30
Görüntüleme
2K
abandonware
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt