Tavsiye Şu Anda Android Alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Root yapmaktan çekinmesem anlıyor olsam çakarım rootu hafıza kartına uygulama taşıma olayı çözülür alırım 128 GB hafıza kartını vururum kılbacı vururum kılbacı.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

febege

febege

Üye
Snapdragon 801 kullanan yeni telefonlardan samsungu saymayın
G3 hikaye
M8 kamerası kötü
Geriye sony kaldı eee sony de çok ısınıyor diyorsunuz eee o zaman ne alacağız
Bence onu alma bunu alma yerine herkes elindeki telefonun artisini eksisini yazsın ki herkes bilgilensin

Son düzenleme:
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Şu herkesin Z2 ısınıyor muhabbetine hastayım ya. Ya ben Z2 sanıp başka telefon aldım yada bu telefonu kullanmayanlar haddinden fazla çamur atıyor anlamış değilim. Bir ben ısıtamadım şu meredi.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
febege

febege

Üye
Akhtoher benim yazdıklarımdan sadece o kelimelerimi gördün. Sen z2 nin sence artılarını eksilerini yaz. Ben g3 un diğeri m8 in diğeri s5 in ki herkes bilgi sahibi olsun ne alacağına karar versin diyorum sen hala sony ısınmıyor diyorsun maksadımız markalara çamur atıp kötülemek değil yeni alacaklara nacizane yol göstermek olsun

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Akhtoher benim yazdıklarımdan sadece o kelimelerimi gördün. Sen z2 nin sence artılarını eksilerini yaz. Ben g3 un diğeri m8 in diğeri s5 in ki herkes bilgi sahibi olsun ne alacağına karar versin diyorum sen hala sony ısınmıyor diyorsun maksadımız markalara çamur atıp kötülemek değil yeni alacaklara nacizane yol göstermek olsun
Üst yorumlarda az çok anlattım eksilerini artılarını M8 e karşı avantajlarını dezavantajlarını. Siz Z2 kullanıp ısınma sorunu ile karşılaştınız mı?

febege

febege

Üye
Hayır sony yi deneme fırsatım olmadı ama en kısa sürede 4 telefonuda inceleyip yorum yazabilirim en azından aynı testlereler kıyas yapabiliriz

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hayır sony yi deneme fırsatım olmadı ama en kısa sürede 4 telefonuda inceleyip yorum yazabilirim en azından aynı testlereler kıyas yapabiliriz
Bakın SONY kullanmadığınız halde açıkça ısınma sorunu var yazdınız bu çok yanlış. Bu konuyu açan arkadaş telefon almayı düşünüyor tecrübe etmediğiniz bir cihazı kötülemeniz onu yanlış yönlendirmezmi? Bence insanlar denemedikleri cihazlar hakkında iyi yada kötü yorum yapmamalı. Sonuçta ortada bahsettiğiniz gibi bir sorun olsa arkadaşa bizzat sakın alma kardeşim ben yandım sen yanma tarzında uyarı yapardım fakat inanın ortada böyle bir sorun yok.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Soru "Şu anda Androidden başka bi platformda cihaz alınır mı?" şeklinde sorulsaydi daha mantiklj olurdu :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Soru "Şu anda Androidden başka bi platformda cihaz alınır mı?" şeklinde sorulsaydi daha mantiklj olurdu :)
Bence gayet düzgün sormuş. Android telefonlar arasında kararsız kalmış arkadaş, platformlar arasında değil ki :)

febege

febege

Üye
Arkadaşım markaları kötülemek olsaydı niyetim sony alma derdim ama tüm konuyu baştan sona okudum. O mesajımda tüm markalara herkes bir kusur bulmuş ben kusur bulmak yerine kullananlara soralım demek istedim. Galiba baya bi yanlış anlaşılma oldu mesaj da..

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Arkadaşım markaları kötülemek olsaydı niyetim sony alma derdim ama tüm konuyu baştan sona okudum. O mesajımda tüm markalara herkes bir kusur bulmuş ben kusur bulmak yerine kullananlara soralım demek istedim. Galiba baya bi yanlış anlaşılma oldu mesaj da..
Tüm konuyu okumuşsunuz dur eyvallah anlatmak istediğim şu; Sony kullanmadım dediniz ve Z2 de ısınma sorunu var dediniz? diyorum ki kullanmadığınız telefonda nasıl ısınma sorunu yaşadınız? ve yine diyorum ki kullanmadığımız cihazlar hakkında yorum yapıp kimseyi yanıltmayalım bu mesaj açık oldumu?

febege

febege

Üye
Anlaşamadığımız tek konu sony nin ısınması yada isinmamasi olsun. Ben sony ye ısınıyor derken önceki mesajlarda okuduğum ve yazanlara atıfta bulunduğum içindir. Yoksa sony nin ısınma problemi var yada yok en iyi kullananlar bilir. Sizin sonyniz ısınmıyordur başka bir kullanıcıda ısınmıştır. Herkes tecrübesini yazsın. Polemik konusu oldu valla sony :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Anlaşamadığımız tek konu sony nin ısınması yada isinmamasi olsun. Ben sony ye ısınıyor derken önceki mesajlarda okuduğum ve yazanlara atıfta bulunduğum içindir. Yoksa sony nin ısınma problemi var yada yok en iyi kullananlar bilir. Sizin sonyniz ısınmıyordur başka bir kullanıcıda ısınmıştır. Herkes tecrübesini yazsın. Polemik konusu oldu valla sony :)
Herkes tecrübesini yazsın dediniz ne güzel :) başkalarının tecrübelerini değil sonunda anlattım derdimi ohh be :)

febege

febege

Üye
Yazdığım 42. deki mesajı yanlış anlaşılmasın diye sizin için editledim tekrar okurmusunuz ;)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Yazdığım 42. deki mesajı yanlış anlaşılmasın diye sizin için editledim tekrar okurmusunuz ;)
Şu anda mobilim hangi mesaj bilmiyorum fakat biraz daha konuyu baltalarsak bizi dövecekler onu biliyorum :)

febege

febege

Üye
Kesin :) ozaman iyi geceler der kaçarım

febege

febege

Üye
G3 hikaye M8 yada Z2 düşünün ikiside şu anda alınabilecek en baba iki cihaz ben Z2 seçtim fakat M8 kötü demedim hiç bir zaman. Bu ikisinden birini seç pişman olma.

Kardeş madem sony nin ısınma olayına bu kadar kızdın bende sana neden g3 e hikaye dediğini sorabilirmiyim
Nesini gördün kaç gün kullandın da hikaye dedin acaba :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Ya birakin şu isinma problemini bir sure sonra her telefon isiniyor sonucta . arkadasada tavsiyem en iyi telefon z2 dir her ozelligiyle diger telefonlari gecmektedir. Cok mu isiniyor git 2 dk suyun altinda tut isinma kaliyor mu gorursun bu kadar basit ya

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Benim telefonda 2 dakka oyun oynayayım soba gibi oluyo :D

Üst Alt