[Stuart Howarth] MusiKloud v1.02(1) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim hüseyin güle güle kullan

YkPkY

YkPkY

Üye
[Stuart Howarth] MusiKloud v1.02(1) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA [noss_bar]

İnternet bağlantısıyla sınırsız sayıda (last.fm arşividir. Türkçe şarkı arşivi mevcuttur) şarkıları bulup istediğiniz şarkıyı ister
canlı
akışlarla dinleyin isterseniz kaliteli biçimde mp3 olarak
indirin
. Uygulamanın Kendi müzikçaları mevcuttur.

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

eline yüreğine sağlık kardeşim.süper olmuş.kırmadığın içinde ayrıyetten minnettarım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

eline yüreğine sağlık kardeşim.süper olmuş.kırmadığın içinde ayrıyetten minnettarım

senin istediğinle çevirdim dostum güle güle kullan bugün androd aldım ama symbian uygulamalarımı 100 tane olana kadar çevirilerim devam edecek sonrası android için

YkPkY

YkPkY

Üye
senin istediğinle çevirdim dostum güle güle kullan bugün androd aldım ama symbian uygulamalarımı 100 tane olana kadar çevirilerim devam edecek sonrası android için

eyvallah kardeşim.bende w7,5 e geçeceğim artık,çıkışını beklemekteyim.symbian sıktı artık

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
bytllh

bytllh

Üye
tşk.,:)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

eyvallah kardeşim.bende w7,5 e geçeceğim artık,çıkışını beklemekteyim.symbian sıktı artık

wp 8 i bekle derim ben bundan sonraki telim 8 olacaktır adroid çok karışık gıcırtılı geldi bana içimde ufak bir pişmanlık var gibi hissetmeye başladım

YkPkY

YkPkY

Üye
wp 8 i bekle derim ben bundan sonraki telim 8 olacaktır adroid çok karışık gıcırtılı geldi bana içimde ufak bir pişmanlık var gibi hissetmeye başladım

wp7,5 windows 8 oluyor zaten arayüzü.güncellemeyle 8 yapar microsoft.androidi çok inceledim çevremdeki arkadaşların.hem her telefonda android var hemde çok sıkıcı.hiç cezbetmedi beni.herkesde var.lumia 900ün gelmesini bekliyorum.daha 6ay var :(

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ok pazartesi yayinlarim

YkPkY

YkPkY

Üye
Eyvallah kardeşim.ellerin ve zamanin dert görmesin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

palpolisi

palpolisi

Üye
Arkadaşım Allah razı olsun senden senin gibi insanlar olmasa bizim halimiz harap çok süper hatta dehşet bişey bu uygulama türkçe yapmış sin ellerine sağlık cepten yazıyorum demin bireyler yazmıştım sil
in di :@ Herkez çok beğenir bunu lakin kimsenin haberi Yok şahsen Ben çok aradım böyle bişey tubdiy de buldum çareyi sonunda bu yokken WEP AYARLARDAN INDIRIR ken aç diyoruz şaRKIYI inerken diliyoruz :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullan

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
oldukça başarılı teşekkürler :) androide geçmişsin bu arada hayırlı olsun çok lazım olan bir uygulama olursa pm atarım bak haberin olsun çevirirsin heralde :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olabilir ama elimde belle tel olmadığı için biraz sıkıntı denemeden paylaşmak hiç adetim değildir. şuan belle extra buttons var çevirmlesi gereken nasıl yapıcam bilmiyorum çevirdim ama düzenleme gerekir mi bilmiyorum yükleyip bir dolaşmam lazım uygulamayı yatarsa ok bide ekran alıntısı yapmam lazım oda bir sorun sanırım bundan sonra pek fayda yok benden :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sen çevir biz kontrolde ederiz ss'de alırız sorun değil :)

YkPkY

YkPkY

Üye
olabilir ama elimde belle tel olmadığı için biraz sıkıntı denemeden paylaşmak hiç adetim değildir. şuan belle extra buttons var çevirmlesi gereken nasıl yapıcam bilmiyorum çevirdim ama düzenleme gerekir mi bilmiyorum yükleyip bir dolaşmam lazım uygulamayı yatarsa ok bide ekran alıntısı yapmam lazım oda bir sorun sanırım bundan sonra pek fayda yok benden :)
sen çevir dostum ben kontrol edip sana eksik yada hatayı söylerim.ekran görüntüsüde veririm pmle.

'Sefer

'Sefer

Üye
evet levent ya sen çevirmelere devam et yine biz kontrol ederiz terketme bellecileri :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hep o nokianın oyunları burdan çeviri yapan 4 kişi vardı madness gitti android oldu leventide kaybettik bir de ediz vardıda o pek görünmüyor sensationda bazen yapıyor ama o genelde yeni uygulamaları paylaşıyor fazla çevirisi yok az uygulamamız vardı en azından türkçe kullanıp zevkini çıkarıyorduk bak noldu şimdi :)

'Sefer

'Sefer

Üye
leventte gitti türkçesiz yetim kaldı bellemiz :(

Üst Alt