[Stuart Howarth] MusicKloud v1.02(3) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
üst sürümü dene

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
emegine sağlık bu süpermiş ya :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica::rica::rica:

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
uygulama içindi tek harf değişikliği yapıldığında sertifika uçuyor kayboluyor ve ne yazıkki nokiadan başka kimse uygulamalara sertifika atayamıyor daha çözülmedi çin sitelerine imei numaranı verirsen imei ne özel sertifka alabiliyorsun ve her defasında uygulamalara sertifkanı siscontent ile gömmelisin hadi bu uğraşma katlanabilir ama çin sitelerine imei numarası vermek biraz sakıncalı sonra btk tarafından cihazın klonlanmıştır diye uyarı alıp telin kapanabilir olmaz deme şans gelir mi gelir bence hackle gitsin neden çekiniyorsunuz hacktan altı üstü telleofndaki sertifkaları denetleyen sistemi devre dışı bırakıyor. ayarlardan veri sil geri yükle yapsan bile ne hack kalıyor neden nede başka birşey garanti gitmez telefon bozulmaz saedece sertikasız uygulama yüklerken güvendiğin sitelerden indirdiğin uygulamaları yükle önüne gelen her uygulamayı yükleme kimin uygulama içinde ne değişiklik yapacağı bilinmez ama korkma daha uygulama yüzünden telin bozulduğunu duymadım en fazla format atarsın tel açılmazsa oda yani yapın hack özgürlüğün tadını çıkarın. Çok yazdım gene uygulama çevirisi için hal kalmadı bea :)
geçen nette bi pro gördüm ama dendmedim unsigned leri signed yapma

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
zannetmiyorum çok eskiden vardı n95 zamanlarında suan olacağını zannetmiyorum bir dene bakalım sonucu buraya yazarsın

arslanla

arslanla

Üye
bunun yeni versiyonu çıktı dün v1.4.3 çevirebilir misin?:)

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
zannetmiyorum çok eskiden vardı n95 zamanlarında suan olacağını zannetmiyorum bir dene bakalım sonucu buraya yazarsın
bi denebi olacakmı yaptım ama bakalım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
malesef sertifika hatası :)

rtuklt

Üye
eline sağlık hocamkardeş indirme linkini göremedim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynen :)

Habeşi

Habeşi

Üye
usta uygulama çok iyide bu unoffical bi soundcloud uygulaması sanırım açımlama yalnış olmuş bide ismi orjinal bıraksan tadından yenmezdi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tam olarak neresi yalnış olmuş anlamadım düzeltirim ne demek senin için isminide orjinal yaparım ayıp ediyorsun :)

Habeşi

Habeşi

Üye
açıklamada last.fm diyo ya o soundcloud.com olucak sanırım :D bide orjinal ismi yaparsan süper olucal evet

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

Üst Alt