Oyun Strateji oyunları tavsiye lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Strateji oyunları tavsiye lütfen
Online olup olmaması , tarayıcı veya işlemci olması fark etmez oynadığınız güzel bulduğunuz strateji oyunları tavsiye eder misiniz?

Oynadığım oyunlar:
Clash of Clans
March of Empire
İkariam
Klanlar
Çete savaşları
Travian
O game
Galaxy Control
Game of War

Canım sıkılıyor dostlar arıyorum ama bulamıyorum keyfe göre bir şeyler yardımınızı bekliyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
ben clash for dawn oynuyorum bağımlılık yapıyo haberin olsun :))

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Hiç duymadım bi bakayım mantık aynı COC mantığı mı:)

kralberk13

kralberk13

Üye
değil farklı denemeni öneririm

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13

kralberk13

Üye
illa stratejimi lazım :) oynamanı öneriyorum
level atlama zindana girme birebir vs pvp günlük giriş ödülleri vs vs baya şey var
item geliştirme + basma felan oynarsan görürüsün zaten :)

• Beğen
smh60

smh60

Üye
CoC da yakında gelecek güncelleme ile iyice bozulacak oynadığım 2 oyun var zaten diğeri de mortal kombat adam gibi strateji yok diğerleri hep clash çakması

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
CoC da yakında gelecek güncelleme ile iyice bozulacak oynadığım 2 oyun var zaten diğeri de mortal kombat adam gibi strateji yok diğerleri hep clash çakması
tercih meselesi kardeşim isteyen istediği oyunu oynar

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
aynen dostum coc çakması çok fazla
coc da gelen güncellemeler bi ara etkileyiciydi şimdi heycan mı kalmadı ne bi tat bulamıyorum 11 köy yeni hero falan videosunu izledim faceden

Stratrji oyunu da pek bulamıyorum ne varsa eski oyunlarda var mesela ikariam travian kâğıt ustü oyun bi nevi ama tadı başka
illa stratejimi lazım :) oynamanı öneriyorum
level atlama zindana girme birebir vs pvp günlük giriş ödülleri vs vs baya şey var
item geliştirme + basma felan oynarsan görürüsün zaten :)
Eyvallah dostum eve gittiğimde kurayım sen bayağı sevmişin anlatımında bile bir heyecan seziyorum :)

general4242

general4242

Üye
Kardes kalkan sisteminin degismesinin hem arti hem eksi yonleri olacak hemen bozulacak deme.
Strateji oyunu olarak empire universeye bak, bir klasik istersende red alert 2 :)

• Beğen
Tepkiler: AHMED... ve smh60
smh60

smh60

Üye
Kardes kalkan sisteminin degismesinin hem arti hem eksi yonleri olacak hemen bozulacak deme.
Strateji oyunu olarak empire universeye bak, bir klasik istersende red alert 2 :)
Ovv red alert 2 efsane :) hala yeri ayrıdır bende

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Aynen red alert severim android için olanı var mı ki :)

Üst Alt