Stock rom atma

Sponsorlu Bağlantılar

wined37

wined37

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom atma
Arkadaslar lg g3 32gb stock rom atacagim 6.0 stock rom u indirdim ne yapmam gerek ve internet gerekiyormu

grosmall

grosmall

Üye
LGFlashTool2014 İLE ATACAKSIN

Androidist

Üye
Arkadaşlar ben ikinci el g3 32 gb aldım.. Mcafee yazılımında başka birinin adresi var ve kesinlikle kaldırılamıyor.. Cihazı sıfırlayacağım hard reset nasıl atılması gerektiğini söylediler servisten, ama sadece bu is için cihazı birkaç gün serviste bırakmak istemedim.. Hard reset nasıl atilir? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acep?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grosmall

grosmall

Üye
1.AYARLARDA YEDEKLE VE SIFIRLA VAR ORADA FABRIKA VERILERINE SIFIRLA TEL İLK HALINI ALACAKTIR
VEYA
HARD FORMAT

1- Telefonu kapatın.

2-Ses kısma ve power düğmesine basılı tutarak telefonu açın

3-LG logosunu görününce ses kısmaya basılı tutmaya devam ederek power düğmesinden çekip tekrar power düğmesine basın. Burada kritik olan Powerden elinizi çekip tekrar basmaktır.

4-Ses kısma ve açma düğmeleri ile ilerleyerek power ile seçim yapabileceğiniz ekranda karşınıza çıkan talimatlarda yes seçeneğini seçerek onaylayın. Telefon formatlanacaktır

Androidist

Üye
Tamam hocam formatliyor tüm veriler gidiyor mcafee hariç! Sinir bozucu bir durum.. Servis hard format atilacak dedi.. Sizin bahsettiginiz işlemler soft format icin..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt