Standart Koton 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 • 21 Ekim 2010
 • 1937 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Koton yeni koleksiyonunda, modası asla geçmeyecek klasikleri yeniden yorumluyor. Bu sezon Koton kadını, devetüyü ve sütlü kahve tonlarının asaletini değişik tarzlar ile kombinleyerek karşımıza çıkacaklar.

  < Resmi açmak için tıklayın >

  Zamansız bir gardrop&#8230;
  Koton Sonbahar Kış 2010 2011 koleksiyonu, 1950, 60 ve 70&#8217;li yılların yalın hatlarından ilham alıyor. Bu sezonunun öne çıkan parçaları, yumuşacık yünlüler ve deriler ile hayat bulan diz altı kloş etekler, yüksek belli, paçaya doğru açılan ve yerlere kadar uzanan 70&#8217;lerin pantolonları yer alıyor.

  2010 2011 kışının olmazsa olmazları gömlekler ile eşarp yaka dökümlü bluzlar ise koleksiyonun en önemli parçaları arasında. Devetüyü, belden bağlamalı paltolar, yünlü pelerinler, koyun tüyü pilot montları, kürk yelek ve montlar ve kalın triko hırkalar ise, bu kış sezonunda çok gözde. 50&#8217;li yıllardan ilham alan incecik hırka-bluz takımları ya da 70&#8217;li yılların devetüyü boğazlı kazakları, kar desenli renk renk triko elbiseleri hiç bu sezonda olduğu kadar çeşitli olmamıştı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  2010 2011 kışı uzun zamandır gardırobumuzda eksikliğini hissettiğimiz devetüyü, kestane, tütün ve sütlü kahveyi geri getiriyor. Gri, krema ve haki ile kombinlenen bu toprak renkleri yeni sezonun olmazsa olmazları arasında. Ruj kırmızısı ve siyah ise gece gardırobumuzu süsleyecek renkler arasında. Toprak tonları, bu sezon leopar ve yılan desenleri ile de karşımıza çıkacak. Kürk, koyun postu gibi doğal dokular ile birleşen bu desenler, trikodan satene kadar birçok farklı tasarımın üzerinde hayat buluyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Bu kış gardırobumuzu yenileme vakti. Hiç bir zaman eskimeyecek pelerinimiz, belden kuşaklı paltomuz, deri montumuz, kürk yeleğimiz, triko kazak ve hırkalarımız, zamansız etek ve pantolonlarımız yeni sezonda ana parçalarımız olacak.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Olé
  Olé ise, her zamanki gibi cıvıl cıvıl! Bazen bir parti kızı, bazen cool bir kolej öğrencisi, bazen üzerinde çiçek desenleri taşıyan capcanlı bir genç kız koleksiyonu!
   


  Yazan: Love Prince
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 21:41