Stajer ögrenci alımı hakkında. Bi bakın.

Sponsorlu Bağlantılar

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Stajer ögrenci alımı hakkında. Bi bakın.
Ben lise 4 e gectim. Meslek lisesinde okudugum icin stajer olmam gerekiyom 2 ay onc vestele basvurdum stajer ogrenci alimi icin. Ve kabul ettiler. Lise 4 te haftada 3 gun vestelde staj yapcaktm. Fakat bugun vestelden kadin aradi ve dediki git baska yer bul staj icin senden vazgectk dediler.

E simdi ben staji vestelde yapicagima dair altinda vestelinde imzasinin kaşesinin oldugu belgeyi okula verdim. Bunlarn boyle bisey deme hakki varmi. Magdur olmayalimda :)

Samet.25

Sonucta ne olursa olsun vestel patron durumunda adamlar çıkardıysa yapcak bişey yok baska yerde iş bulup öğretmenlerine konuyu anlatırsın yeni iş yerinin kagıtlarını verirsin.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Sonucta ne olursa olsun vestel patron durumunda adamlar çıkardıysa yapcak bişey yok baska yerde iş bulup öğretmenlerine konuyu anlatırsın yeni iş yerinin kagıtlarını verirsin.

Resmi bi evrak veriyo sonucta. Neyse ben yinede bi konusurum artk vestelcikle. :)

Turan

Turan

Üye
Okulla bi konus sakata gelme:-)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
okula dilekçe verip staj yerini değiştirebilirsın stajını naylon yapma derim kontrole gelen öğretmen seni gelince görmez ise okulunu bir yıl uzatmak zorunda kalabilirsin

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
okula dilekçe verip staj yerini değiştirebilirsın stajını naylon yapma derim kontrole gelen öğretmen seni gelince görmez ise okulunu bir yıl uzatmak zorunda kalabilirsin

Kontrol etmiyolar ta bizim hocalar. Etseler bile hocalar anlatti stajda 20 devamsizlik hakkimi ne oluyomus. Eger kontrole gelirse (ki gelmez bence) beni goremezse devamsizlik hakkimdan dusucekmis.
Sinif arkadaslarimin yarisi naylon yapcak zaten :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Kontrol etmiyolar ta bizim hocalar. Etseler bile hocalar anlatti stajda 20 devamsizlik hakkimi ne oluyomus. Eger kontrole gelirse (ki gelmez bence) beni goremezse devamsizlik hakkimdan dusucekmis.
Sinif arkadaslarimin yarisi naylon yapcak zaten :)

şunuda unutma stajdan sonra yeterlilik sınavı yapılacak çoğu kişi orada takılıyor :)

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Bizdede Böyle Birşey Olduğunda Yetkiliyle Görüştük..Resmi Diye Öyle kalacak hali Yok ..

Baskentliia

Baskentliia

Üye
üzücü durum

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Bizdede Böyle Birşey Olduğunda Yetkiliyle Görüştük..Resmi Diye Öyle kalacak hali Yok ..

Sonuc olarak nolur kardes baska bi yermi bulurum yoksa vestelde devam mi ederim ?

Üst Alt