Stadyum çim bakımında modern çözüm


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi


Avrupa'nın en modern statları arasında yer alan ve 2009 UEFA Kupası finaline de ev sahipliği yapan Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda çim yenileme ve güçlendirme çalışmaları başladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'na Hollanda'dan getirilen 12 metre genişliğinde ve 2 metre yüksekliğinde 4 cihaz 1000 wattlık, 60, 6 metre genişliğinde ve 1,5 metre yüksekliğinde 2 cihaz ise 600 wattlık 6 ampul sayesinde sahanın tümüne ultraviyole ışın yansıtıyor.


Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin statlarında kullandığı özel çim yenileme sistemi sayesinde, sahanın çimleri tüm yıl boyunca korunuyor, sıcaklığı ve nem oranı kontrol ediliyor, zarar görmesi de engelleniyor.

Bu sistem kullanıldıktan sonra saha futbol oynamaya çok daha elverişli bir hale gelirken; sakatlık riski azalıyor, antrenman yapma şansı artıyor ve daha güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda çim güçlendirme ve yenileme çalışmaları 24 saatlik periyotlarla devam edecek.fenerbahçe.org /Fenerbahçe Resmi İnternet Sitesi
 
  • Beğen
Tepkiler: 'Davut
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah ikinci yarıya yetişir..
 
'Davut

'Davut

Üye
Çok Güzel ... Huyumuz kuramasın ileriyi en fazla düşünen kulübüz...

Biz bu ülkeye fazla geliyoruz... Bu Başkanın sayesinde..Biraz da diğerleri yardımcı olsa bu ligi Avrupa'ya
izletiriz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
355
Doğuş Pertez
Love Prince
Cevap
9
Görüntüleme
469
tragedie
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
1K
esokmen
legend5858
Cevap
5
Görüntüleme
1K
Salihyet
LAZOFLU
Cevap
1
Görüntüleme
417
izmirligenc


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt